Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Ti döntöttek már úgy hogy benne maradtok egy kapcsolatban ahol nem (teljesen) voltatok boldogak? Főleg olyanokra gondolok, amikor szerettétek a párotokat de egyéb körülmények tettek boldogtalanná, tehát nem az érzelmek hűltek ki.

Jó döntés volt amit döntöttetek? Mi motivált titeket?

Azóta boldogabbak vagytok ugyanabban a kapcsolatban mert voltak változások vagy ugyanolyan minden?


Most tényleg mások tapasztalata érdekelne.


2019. aug. 22. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Az érzelmeidre hallgass - főleg, ha azok viszonzásra lelnek. A leírtak alapján Te nem a kapcsolatod miatt vagy boldogtalan, hanem külső tényezők hatására. Ezért fölösleges eldobni magadtól a másikat! Együtt le tudtok győzni rengeteg akadályt. Adj időt magadnak, adj időt magatoknak, adj időt az életnek. Előbb utóbb minden elrendeződik. Ha meg nem. Akkor a problémákkal meg kell tanulni együtt élni, a pároddal meg, ha szereted és Ő is szeret nyugodtan együtt lehettek.
2019. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, viszonylag hosszú ideje vagyok ilyen kapcsolatban. A párom szeret, tisztel, mindent megtesz értem/értünk. Viszont volt/van pár olyan tényező, történés ami miatt időnként labilissá válik a kapcsolatunk. Ez a probléma a családi hátteréből ered.A családja sosem tudta elfogadni a kapcsolatunkat,minden indok nélkül. Csupán azért, mert Ők egy zárt világban élnek, ahová én, mint kívülálló sosem férek be. A párom azt mondja,hogy nem tud ezen változtatni, egyszerűen ilyenek. Az ebből adódó hülye helyzetekkel időnként szembesülök, pl. amikor egy családi esemény kapcsán nincs ott a helyem, vagy nem beszélnek nekem a családban történtekről.

Időnként elfogadom,hogy tényleg ilyenek, nem lehet a helyzet változtatása érdekében semmit tenni, de amikor egy-egy helyzetet átélek dühöngök, és úgy érzem,hogy ennek mégsem így kellene lenni. Pl. amikor a párom elment a testvére esküvőjére,engem pedig nem hívtak meg.Nem élünk együtt, ez azért egy nagyon kicsit enyhít a helyzeten.

Minden tényezőt mérlegelek, és mivel a párommal jó a kapcsolatom, megpróbálom félretenni a családi hátterét, ami vagy megy, vagy kevésbé megy.

2019. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi sosem gondolkoztunk szakításon, de több ismerősünk is megjegyezte, hogy meglepődtek, hogy együtt maradtunk. Midnketten nagycsaládról álmodoztunk világ életünkben, de a saját kisbaba évekig nem jött össze. Mi úgy voltunk vele, hogy a házasságunk az alap, nem lenne jobb külön/mással, ha nem szánt nekünk Isten saját kisbabát, akkor örökbefogadunk párat. Végül 6 év után, teljesen természetesen megfogant az első és onnantól nem volt megállás. 😊

De korábban is szakíthattunk volna külső befolyás miatt. 11 év van köztünk, 18 voltam, mikor összejöttünk. Hát nem volt boldog anyukám, főleg az esküvői terveink bejelentésekor. Dönthettem, maradok otthon, de egy szót se szólok “arról a szarról”, vagy megyek. Mentem.

Az idő minket igazolt, 15 éve vagyunk együtt nagyon boldogok, 13 éve vagyok a felesége és 4 kislányunk született. 😊

2019. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol külső tényezők el tudják rontani, akkor nem maradok. Jól tettem eddig is, hogy kiléptem.

Milyen konkrét külső dolgokra akarod ráfogni, ami boldogtalanná tesz?

2019. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt válaszolnék a privátra, ha nem gond.

Nagyon összetett a helyzetetek, kicsit sem csodálkozom, hogy kivan idegileg. Mindenkinek a szemszögét meg tudom érteni. Nem ilyen dolog jutna eszembe először, amikor olvasom a kérdést. Így ebben az esetben én kitartanék, ha tényleg szeretjük egymást.

2019. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!