Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI lenne a logikus döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lenne a logikus döntés? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt az akkori párom úgy döntött, hogy neki vág az ismeretlennek és Londonba költözött a barátnőjével, mondhatni egyik pillanatról a másikra. Nem voltunk régóta együtt, kb fél éves kapcsolat volt. Felmerült, hogy velük megyek, de nem mertem belevágni és akkoriban a édesanyám is sokat volt kórházban. Szóval egyik pillanatról a másikra elment, egy ideig tartottuk a kapcsolatot de idővel ez elmaradt. Nagyon nehezen találtam helyette mást, óriási űrt hagyott maga után, 5 évig nem volt tartós kapcsolatom. Majd találkoztam a mostani párommal akit szeretek, de soha nem tudott úgy felizgatni mint az exem. Szóval tegnap vásárolunk az Auchanban és összetalálkozom az exemmel, mellettem a párom és teljesen lemerevedtem, 1 percig az sem tudtam mit mondjak. A kislányával volt és az anyjával voltak vásárolni, hazaköltözött pár hónapja.

Egész este nem tudtam kiverni a fejemből, a párom persze elkezdett balhézni, pedig egy szót sem szóltam azon kívül, hogy visszaköszöntem. Ma nem is mentem be dolgozni, mert hulla fáradt vagyok, semmit nem aludtam.


2018. szept. 4. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

*MI lenne a logikus döntés?


Neked ez még kérdés? Ennek az embernek családja van. Éld az életed.

2018. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért költözött haza mert elvált.
2018. szept. 4. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:

2 És akkor mi van ha elvált? ott volt a nője, meg a gyereke. Pont.

megkeresett téged? Nem.


Akkor mit akarsz tőle?

2018. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

írhatnál a "párom.. párom.. párom" helyett vmi nőmet, asszonyt, csajomot


talán meg is értenék

2018. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne amúgy futnod valaki után? Neki már referenciái is vannak, hogy hogyan kell elhagyni téged és a gyerek apját..
2018. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, az agyam ezeket az ellenérveket mondja.

A másik meg az hogy ha meglátom akkor nem tudok másra koncentrálni.

2018. szept. 4. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös jól mondja! Részemről ment a zöld kéz.


De azért gondold át azt is, hogy jelenlegi pároddal mennyi az esély, hogy együtt öregszetek meg szeretetben. Visszaköszöntél egy volt barátnődnek, ő meg emiatt elkezdett balhézni. Empátia: 0%, hiszti: 100%. Fordítva jobb lenne.

2018. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Az a kapcsolat már elmúlt, ha újra összejönnél vele, az már nem olyan lenne. Én rá se néznék.
2018. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!