Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyok a barátommal, akivel már több, mint másfél éve vártunk arra, hogy együtt lehessünk (több ok miatt). A srác igaz, hogy dolgozik, és egyetemre is jár, hétvégén meg nem nagyon találkoztunk, mert nekem haza kell mennem (100km), így néha heti 1-2x láttuk egymást. Minden tökéletes volt, habár igaz, hogy én sütögettem neki, meg mindig ő volt nekem az első, addig én ezt nem éreztem rajta: egyszer sem mondta nekem, hogy szeret, még egy csokit se kaptam tőle, semmit, viszont néha (hosszas könyörgésel után, hogy végre lássam már), párszor átjött munka után fáradtan, éhesen. Nem feküdtünk le, csak petting volt, mert szűz vagyok, és nem siettet.

Most jön a kérdésem igazából: az utóbbi két hétben igaz, hogy voltak vizsgái, és tanult, rám viszont már kér hete annyi ideje nincs, hogy egy nap beszéljünk pár szót, holott rengetegszer online.. Én írok neki, az elején még aranyosan mondogattam, hogy nagyon hiányzik, aztán elegem lett és elkezdtem hisztizni, meg állandóan csak sírok miatta. Tegnap is megígérte, hogy mostantól több időt szakít rám, erre ma egy szót nem írt nekem..

Tudom, hogy ez csak internet, de 2 hete nem is láttam. Más akár telefonon felhívja a barátnőjét, ő viszont még az üzenetemre sem hajlandó válaszolni. Csak a szakítás maradt megoldásnak?


2015. okt. 31. 23:38
 1/1 GipszI ***** válasza:
Mondd meg neki h ez igy neked nem jo, legalabb naponta párszor irjon neked. Ha nem fogja fel, akkor szakits.
2015. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!