Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek lehetett volna kapcsolatuk, viszont mégsem lett?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy simán lehetett volna, de pl. idő nem volt rá, vagy más egyéb elfoglaltság, akármi, stb.

2019. aug. 22. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy létezik ilyen, valami mélyebb, komolyabb dolog mindig van a háttérben. Komoly önbizalomhiány, félelem, vagy nem is igazán fogta meg a másik ember stb. Ha találsz valakit akiért odáig vagy akkor megoldod, szakítasz rá időt és nem fogsz ilyen mondvacsinált indokok miatt lemondani róla.
2019. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. Ha valakit komolyan akarok, akkor nincs ilyen hogy időhiány meg egyéb ócska kifogások. Megpróbáljuk, ha jók vagyunk együtt, úgyis működni fog, még ha nem is lesz egyszerű. Eddig csak olyanokkal nem mentem bele, akikkel nem klappolt valami tökéletesen. Persze az illető személyiségétől függően előfordult, hogy bevetettem én is ilyesmi szövegeket a lelkét óvandó.
2019. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elengedtem. F
2019. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak mondták, hogy azért nem jönnek össze velem, mert nincs idejük. Többen is. Bosszantó. Akkor minek hív el randira?
2019. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lehetett volna, ha az első nagyobb akadálynál nem hátrál meg és hagy benne a xarban.
2019. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt 3 nőbe voltam szerelmes, megtettem mindent amit ember tehet mégse lett kapcsolat, :( pedig már vágynék rá. Ez van elkell fogadni
2019. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!