Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék, ha egyszerűen nem vagyok vonzó?

Figyelt kérdés

Társkeresőn évek óta próbálkozom, de nincs semmi sikerem. Élőben is szoktam próbálkozni, általában olyan lányoknál, akiket már ismerek egy ideje, de ők is visszautasítanak.


Sajnos nem vagyok valami szép és elég alacsony vagyok (167 cm). Van rajtam pár kg felesleg, de szerintem nem vészes. Vicces, kedves, okos vagyok, de kicsit csöndes vagyok, főleg az ismerkedés elején.


20F


2019. aug. 22. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Az a baj, hogy a válasz az, hogy "sehogy".


Tudom, ez szomorú, de... az élet szomorú. Ahogy gazdag sem leszel soha, olyan értelemben, hogy gondtalanul gazdag. Abba születni kell :)


Így van ez itt is :)

2019. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Randa ***** válasza:
Csak úgy, ha megváltoztatod a személyiséged.
2019. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Azt nem lehet. Vagy ha mégis, akkor utána hogyan fog emlékezni arra ami előtte volt?

2019. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Randa ***** válasza:
31%

Épp ez az, hogy nem lehet.

Viselkedést, gondolkodásmódot is csak elméletben az önsegítő könyvek szerint. A valóságban épp a sikerélmény segíthet, ami pont nincs és szinte biztosan nem is lesz pont a kiinduló probléma miatt.

2019. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

#4


Ez akkor jó csak, ha közben megőrizheted a régi éned is, csak kicsit feljavítva. De nem úgy, hogy utána elfeljted ki voltál... És a volt jó részeid is eltűnnek.


Lásd hatalmat kapott kisemberek tipikus példája, akikből el is tűnik minden ami régen megvolt.

2019. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Randa ***** válasza:
Ez a gyakori, de nem törvényszerű, hogy így kell lennie.
2019. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

“Van rajtam pár kg felesleg, de szerintem nem vészes.“


De, az. A legtöbb vékony lánynál(mint pl nálam) a legkisebb túlsúly is taszító. Lényegesen javítanál az esélyeiden, ha sportolnál, nem kell kigyúrnod magad, de legalább túlsúlyos ne legyél.

2019. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy sportolj,vagy a beszélő technikádat fejleszd! Ne lássák azt rajtad h nincs önbizalmad! Lazán beszelgess bárkivel ugy h nincs tetje mintja a haverod lenne. Nőknek ne alarj teljesen megfelelni,legyél hatarozott,az bejön nekik.
2019. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

"beszelgess bárkivel ugy h nincs tetje mintja a haverod lenne"


Aztan mesz a friendzone-ba...

2019. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha férfiként nem nézel ki jól, akkor semmi értelme ismerkedned. Max akkor lenne, ha nagyon gazdag lennél.
2019. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!