Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 19 évesen még sosem voltam szerelmes és nem is hiányzik?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja hogy keressek valakit, bemutatnak rengeteg embernek de akárkiről is legyen szó mindig csak arra tudok gondolni hogy jó barátok lennénk de annál több soha. Sokan mondják hogy de rossz szinglinek lenni de én tökéletesen elvagyok, nem hiányzik a szerelem, többre becsülök egy mély fiú-lány barátságot.

Leszbikus sem vagyok, a lányok sem érdekeltek.


Ez minek lehet az oka? Később boldogtalan leszek? Esetleg ha későn jövök rá hogy mégis magányos vagyok, egy pl 28 éves szűzet már nem akar majd senki annyira?


19/L


2019. júl. 31. 10:08
 1/5 anonim válasza:
Majd eljön az, akire nemcsak baratkent tudsz majd gondolni. Több oka lehet. Pl. teljes eletet elsz, elfoglalt vagy, de szerintem leginkabb azert erzel igy, mert meg nem talalkoztal senkivel, aki igazan felkeltette volna az erdeklödesed. Lehet, erettebb vagy a korodbeli sracoknal. A boldogtalansagot te generalod, ha neked sosem lesz senkit, akkor sem kell boldogtalannak lenned. Illetve valaszolva utolso kerdesedre egy ferfinek mindig vonzo, ha egy nö meg szüz.
2019. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
5%
Valaszra válaszolva egy férfinek sem mindig jó, hogy a nő szűz, nekem például ambivalens érzéseim támadnának, illetve lehet mellbe ütne a felelősség, hogy jó élményei legyenek az első alkalmakkor.
2019. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, vannak ilyen emberek, még a nők között is. Ez csak egy "bababarát" hisztis nő és a mai buta Orbán-világban számára katasztrófa. Régen az olyen nőkből csináltak apácákat vagy lettek a család szeretett nagynénijei, mint amiről te írsz önmaga kapcsán.


Vagy eljön az igazi, vagy nem. Attól még nem leszel magányos. Az igazi magány az, amikor az ember szellemileg nem találja meg a hozzá hasonlóaka, vagy a célját; amikor a párkacsolatában vagy a családjában olyan magányos, hogy a Szibériai tél ahhoz képest hőguta. Az, amiről te beszélsz, pusztán fizikai magány, azt pedig egyedüllétnek hívják. Még a nők között is vannak, akik kifejezetten szeretik.


Koncentrálj arra, ami neked való, ne arra, ami nem. Az tesz boldoggá, ami a személyiségedért van - nem ellene.

2019. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az erőltetés a kényszerérzet vált ki belőled bizonyos védekezést. Kérdésed alapján úgy érzem valami megtervezett dologként tekintesz a szerelemre. Az egy kellemes spontán érzés. Ennek ellent mond a társkeresőzés de hagyjuk.

28 éves szűz. Egy nem extrém csúnya nőnek mindig is lesz keletje. Csak nem biztos amilyet ő akar. A normális pasik egyszer csak mind házasok van gyerekük....nekik max szeretőnek kell valaki.

2019. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 nem így tekintek rá, tudom hogy nem lehet tervezni stb. :)
2019. aug. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!