Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire lesüllyedt a világ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lesüllyedt a világ? Lányok nektek ez sértés?

Figyelt kérdés
Szoktam alkalom adtán chatelni. Komolyan akkora baj manapság, ha valaki kereszt neve érdekel, hogy kilépő tényező legyen egy chatnél? Sértő dolog egy alap bemutatkozás?
2019. aug. 25. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
A legtöbb nem ilyen. De találkoztam már olyannal is, aki zokon vette hogy kérdezősködök. Pedig csak alap infókat kérdeztem. 🤣
2019. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Én olyannal is találkoztam, akitől megkérdeztem "Nehéz napod volt?" Mert érdekelt, hogy a meló megterhelő volt e. Erre kiakadt, besértődött, merthogy "A nehéz napok a mensi szinonímája, és mekkora bunkó vagy"... Nagyon vigyázni kell, mit mondassz a nőknek sajnos. De nekem is elegem van ebből, hogy minden szót 50x át kell gondolni, mert félreértik!
2019. aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Te be szoktál mutakozni?
2019. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

#3 sajnos én is tapasztaltam ezt, a legjelentéktelenebb, semmilyen mögöttes tartalommal bíró hétköznapi szó kimondásából, hangsűlyából, mondás időpontjából tudnak kielemezni olyan dolgokat, amik nem is voltak benne.

És így várják el az őszinteséget, hogy tényleg keresztül kasul át kell gondolni minden egyes szó minden lehetséges jelentését, és még az is kevés.


Le is fognak pontozni téged is.

2019. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Persze érdeklődő irántuk de ne kérdezösködj mert az már vallatás. Vékony jég....
2019. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
A lányoknál általában a nicknév a keresztnév valamilyen becézett, túlcifrázott alakja. Ha valakinél nem ez, akkor az illető szeretné a keresztnevét is titokban tartani, amihez minden joga meg van. Ha neked ez nem esik le, akkor lehet a kérdést illendően visszautasítani, de van, aki bunkó. Nem kell vele foglalkozni.
2019. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Vannak idióták, akik minden szaron felkapják a vizet, kiforgatják a dolgokat. Nemtől függetlenül.


Nő vagyok, nem én voltam az érintett, hanem családtagom, de ott ültem mellette, társkereső oldal, chatelt valami pasival.

Megkérdezte érdeklődésből a pasit, hogy mivel foglalkozik, mire az volt a válasz, hogy újabb nő, aki készíti a kalkulációt, hogy ő mennyit keres, mennyire lehet lehúzni, neki erre nincs szüksége, és kilépett...


Nekem volt olyan, hogy chateltem többször társkeresőn egy pasival. Bejött, érdekelt, tetszett, stb. Volt, hogy 7végén dolgoztam. Egy ilyen vasárnap volt az is, mikor hazaértem, leültem a gép elé. Erre rám ír, hogy én hol a jó.... voltam. Mondom, dolgoztam. Erre elkezdi, hogy tudom, kivel szórakozzak, ez nem jött be, mivel vasárnap van, ne etessem, biztos pasizni voltam, vagy szombat este buliban, és most keltem fel, hogy bízzon bennem...

Na ő nem lépett ki. Én tiltottam le ezután...

2019. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha én chatelek valakivel (nem feltétlenül ismerkedés céljából), akkor csak simán szeretek beszélgetni valami témáról, megismerni az illető gondolkodását, kideríteni, hogy mennyire jövünk ki egymással. Nem szoktam bemutatkozni, mástól sem várom el, nekem ez akkor ideális, mikor befejeztük a beszélgetést és úgy érezzük, hogy a továbbiakban is szeretnénk tartani a kapcsolatot. Az elején feleslegesnek érzem, hogy tudjam egy totál ismeretlen ember nevét, aki lehet, hogy két mondat után kilép a beszélgetésből vagy mondjuk csak akadozik vele a kommunikáció, mert tőmondatokban kommunikál. Sokszor az volt a tapasztalatom, hogy az ilyen "szia, hogy hívnak" csávók kb faggatnak, hogy mi a nevem, mivel foglalkozom, hol lakom, ha több, mint 20km-re tőle, akkor már ki is lépett.
2019. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha valakivel konkrétan beszélgetés alakul ki, akkor én is megkérdem a keresztnevét és mondom az enyém, mert gondolom onnantól szólíthatjuk egymást úgy az "analintruder2013 és smexycicácska3000" helyett. Kevésbé idétlen úgy :D

33/f

2019. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy fontos a keresztnév, én nőként valahogy a Béláktól meg a Józsefektől menekülőre fogtam mindig....
2019. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!