Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak cserébe egy ffinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak cserébe egy ffinek ha "fel akarom bèrelni"megvedeni nagyszülö beszolasai ellen?

Figyelt kérdés

Kerdes elözménye ha erdekel vkit:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..



Szoval amikor elkezd zsarolni meg lehordani mindennek megkèrtem egy sracot jöjjön velem ha a nagyival kell talàlkoznom megvédeni.

Es eljàtsza azt is hogy a pàrom.


Csak en ezert cserebe nem tudok penzt adni, es lefeküdni sem akarok vele ezèrt. Max mert kialakul köztünk vmi vagy bàrmi de csupan ez miatt az kizàrt.


Szeretném megelözni ezt hogy ö kèrjen cserebe vmit azzal hogy en ajànlok fel vmit. Amit vagy elfogad vagy keresek màst erre


2019. aug. 26. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nagymama játszmázik veled, erre te játszmázol egy férfival.


Csodaszép család, csodaszép tervek. Igazi tartalmas élet! Gratulálok:-)


F, 39

2019. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű kérdező. Bele kéne állni a dologba és beszélni vele, hogy mész te hozzá, ha normálisan tudtok időt eltölteni, de emellett van dolgod és saját életed is, ha nem kavar ebbe bele akkor jó, ha meg belekavar, akkor rosszabb, de akkor is ez egy külön élet, sajnálod. Minél többet kavar be, annál többet vagy kénytelen foglalkozni azzal, hogy helyrehozd a kárt, amit benne okoz, következésképpen kevesebbet fog látni. Ha nem tesz keresztbe, akkor több időd lesz rá. Lényegében ennyi. Az, hogy odahívsz valakit "megvédeni", azzal semmit nem oldasz meg, ez a te meccsed. Az meg a másik, hogy miért folyna bele egy idegen a családi perpatvaraitokba, mikor érdekeltsége nincs az ügyben és köze sincs hozzátok. A kapcsolatod (ha lenne) nyilván kiállna melletted, de egy idegennek ez nem dolga. A zsarolásnak meg nem kell engedni.

33/f

2019. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudsz jobbat te cspdaszep valaszolo?
2019. aug. 26. 09:16
 4/13 A kérdező kommentje:

2. Szerinted ha kèpes lennék egyedül megoldani segitséget kérnék??

Mindig ki tud jatszmazni masok elött leèget, nekem nincsenek ilyen fordulatos szokincsem mint neki hogy mindent kicsavar.

Az egesz körülötte lakoknak is szid hazudgal rolam az ö környeken mindenki szerint en vagyok az aljas halatlan.


Nem tudom megoldani. Hiaba beszeltem mar vele nem egyszer hogy pl hetköznap is egyaltalan minek aljas gondolatokat szövöget amig nem lat.

Soha nincs benne szeretet csak az utalat ragalmazas

2019. aug. 26. 09:20
 5/13 anonim ***** válasza:
És ha odamész valakivel, az miben lesz hatásosabb szerinted? Semmivel.
2019. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek tartod a kapcsolatot a nagyival? Ott kell hagyni, hiába család, van az a szint, aminél senki nem érdemli meg, hogy időt pocsékoljanak rá.

Sajátom ugyanilyen volt, nem is mentem oda többet, legközelebb a temetésén "találkoztunk". Ő nem ismerte be, hogy egy mérgező személyiség, engem egy idő után meg már nem érdekelt, a saját lelki békém fontosabb volt.

30n

2019. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
miért tasrtod vele a kapcsolatot?? menj el pszichológushoz,vagy tedd rendbe magad, az segít, hogy ne legyen lelkifurdalásod
2019. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De, meg tudod oldani, csak nem akarod. Annyi, hogy akkor nem jársz hozzá. Azt akarja menj hozzá. Ha mész hozzá és ugyan olyan szart kavar alád, mintha nem mennél hozzá, akkor egyszerűen nem mész hozzá és nem foglalkozol vele. "Szájára vesz a város" ? Elmehetsz vagy megvárhatod, míg megunják. Hidd el van jobb dolga az embereknek, mint kavarni alád. De a mamád utánpótolja a sztorikat ? Az idő neked dolgozik. Amúgy változás attól nem lesz, hogy odaviszel valakit csak annyi, hogy rólad helyett rólatok fog szarságokat terjeszteni.

33/f

2019. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak azert vagyok kapcsolattartasra kenyszerülve hogy a gyerekével azaz az egyik szülömmel ne romoljon meg miatta a kapcsolatom.


Azt mondtak viselkedjek higgadtan. De nem tudom lenyelni higgadtan az aljassagait mert megbànt.

2019. aug. 26. 10:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis mákos hókifli vagy szilvás bukta elég lenne erre a célra.


Amúgy meg ha komolyan gondolod a dolgot, akkor csak ez a két fizetőeszköz van. (illetve van egyéb is, de ahhoz megfelelő ember kell)

2019. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!