Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti tartanátok olyannal a...

Ti tartanátok olyannal a kapcsolatot aki mindig érzelmileg zsarol hogy nem szereted meg hàlátlan vagy amiert nem vele akarod tölteni minden hetvegedet?

Figyelt kérdés
Folyamatos fenyegetözes hatad mögött kibeszel, öngyilkossaggal is fenyeget es megrontja a szülö-gyermek kapcsolatot ezekkel?
2019. aug. 25. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az érzelmi zsarolás a legaljasabb dolog amivel magad mellett akarsz tartani valakit.
2019. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha az a valaki a nagymamám, aki koránál fogva esetleg enyhén szenilis és depis már, azért mond ilyeneket, akkor azért nem fordítanék neki hátat.
2019. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. Es ha folyamatosan szid es a szüleid is miatta szidnak?ez amugy szeretet lenne??

Mert nekem valahogy az teljesen mast jelent..

2019. aug. 25. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tartanám.
2019. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy lány úgy próbált meg érzelmileg zsarolni , hogy úgy tett, mintha az ereit vagdosná, de nyilván eszébe sem jutott az öngyilkosság, csak felületi karcolások voltak. Erre mondtam neki, hogy mit bohóckodik itt, ha komolyan gondolja, ott a vasút...


Na itt abbahagyta az érzelmi zsarolást.

2019. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyenért nem lehet feljelenteni valakit hogy miatta veszitem el az egyik szülömet mert ilyen es folyamatosan kavar a családban?

Ezt igy büntetlenül meg lehet tenni pl az öngyilkossaggal fenyegetözest érzelmi zsarolas becsületsértést stb?

2019. aug. 25. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Faterom ilyen, nárcisztikus barom. Hát kénytelen vagyok tartani vele a kapcsolatot. 100 milkás vagyonon ül. Igényt tartok az örökség felére, tesóm meg a másik felére. Bár öngyilkossággal nem fenyeget, de a folyamatos ájulásig vedelés kb tekinthető ennek is.

A hátam mögött?? Dehogy... Simán a képembe hazudik, és kamusztorikat talál ki, hogy beégessen mások előtt!

2019. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pont ilyet is csinàl. Kamusztorikkal is beéget mäsok elött.


A szüleimmel rendezödött azota a kapcsolatom.


Azon gondolkodom ha vele kell talàlkoznom megkérek vagy felbérelek vkit hogy jöjjön velem "megvèdeni"ha beszologat. Ez nem olyan latszolagos "öregsegi szenilitas"hanem teljesen tudatos abszolut beszámithato es aljas.


Es egyedül nem megyek mert gyomoridegel.


Szerintetek jo ötlet?

2019. aug. 26. 08:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Apám anyja (számomra ő nem nagymama) csinálta mindig ezt velem.

Jajj, ő hamarosan meg fog halni, a sírkőre már fel lehet írni hogy 200- mert ő a 2010-et sem fogja megélni, jaj-jaj!

(ekkor voltam én olyan 8-9 éves)


Nagyon csúnya pletykákat terjesztett a kisvárosban - anyumnak ennyi meg annyi szeretője van, bántalmazza apámat (??) az édesanyja az meg minden gonosz forrása.


Pedig soha nem tettek semmi rosszat ellene, igyekeztek jóban lenni vele, de a vénasszony elutasította a közeledésüket.


Pedig hívták szívesen, hogy aludjon náluk egy pár éjszakát, ameddig csak kedve tartja - emeletes kertesház, jó levegő, unokázhat kedvére(!) és hozzák-viszik autóval. Persze neki csak az volt jó, ha felmegyek abba a pöttöm levegőtlen lakásba.


Többször próbált lelkifurdalást okozni.


Később már csak az apám kedvéért (sajnos nem volt szíve keményebben fellépni az anyja ellen) járkáltam fel néha hozzá, és végigültem azt a nagyon hamis vinnyogást.


Egy komolyabb lelki "támadás" (amit amúgy leszrtam) után apám közölte, hogy nem kell felmennem többé hozzá az ő kedvéért.


Mióta édesapám meghalt, nem is tartjuk egyáltalán a kapcsolatot.


A temetése alatt is úgy bánt velünk (kiváltképp édesanyámmal) mint a véres ronggyal.


Örülök, hogy nem tartom a pereputtyával a kapcsolatot.

2019. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!