Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 es pasik! Szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 es pasik! Szerintetek mi az oka, ha valakinek nincs tartós párkapcsolata ebben a korban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 11:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés.

Kiváncsi lennék erre én is.

2019. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Van aki észhez tért
2019. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
Nálam alapbetegség.
2019. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyan nő vagyok, de a pasim 40es, és rajta, illetve más 40es pasikon látom, mi a probléma: akinek nincs, az képtelen a nőkkel bánni, nem figyel oda rájuk, "túl nagy az egójuk", képtelenek kilépni a saját kényelmes világukból, azt várják, hogy kizárólag a nő alkalmazkodjon hozzájuk. Szexuális kultúrájuk zéró: "most így jó, ez az, még, még ----> erre hirtelen pózt és ritmust vált... "én azt szeretem, ha behatolás előtt kézzel, vagy szájjal, vagy akárhogyan csiklóorgazmusban részesítenek" -----> hát őt ez nem érdekli, neki elég a behatolás is.
2019. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
Na legalább a női hozzászóló bemutatta hogy miért nem kell az értelmesebb férfiaknak fix nő.
2019. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#3 mit ertesz alapbetegség alatt?

#4. Jókat írsz. Illetve én még annyit írnék hozzá, hogy mikor még akadhatna nekik, mondjuk 30 as éveikben , akkor válogatnak . Persze, válogasson, nem kell olyannal lenni, aki nem jó....de a válogatás nagyon irreális, szinte csak a külsőségekre megy.

Utána meg ott állnak, hogy már a nők szelektálják őket...

2019. aug. 26. 12:11
 7/31 anonim ***** válasza:
Ilyen-olyan okból nem vagyunk vonzóak mások számára. Hogy kinél mi az ok, az nagyon eltérő lehet.
2019. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%
Szociofóbiás, nem tud-nem mer ismerkedni, depressziós, akaratgyenge stb...
2019. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

40 leszek. Van normális melóm, normális fizum, normális kocsim, és normális, hitelmentes, Bp.-i lakásom.


Mi a fenének kezdjek tartós kapcsolatot, mikor a gimis lánytól a MILF-ig sok nőt megrakhatok?

2019. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#9 és ez téged kielégít hogy csak d.ugsz, és nem szeretnek, csak kihasználnak?
2019. aug. 26. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!