Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 es pasik! Szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 es pasik! Szerintetek mi az oka, ha valakinek nincs tartós párkapcsolata ebben a korban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 11:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sokan anyagiak miatt vannak hátrányban, pl nincs hátszelük, nincsen lakás vagy ha van, még mindig rengeteg a hitel, emiatt feszültek, önzőek lesznek, belefáradnak, a nőktől várják a megváltást, de a nőnek ugyanezzel kellett küzdeni, ezt nem értik. Egyébként meg a férfiaknak sose érdeke hogy a haver apa legyen, ezért a végletekig hergelik egymást a nők ellen, aztán a legnagyobb hergelők suttyomban mégis családot alapítanak, a többiek meg úgy maradnak és még nem is érzékelik az átverést....
2019. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
33%

73% komolyan nem értelek. Lehúzod a pasid, közben meg a pasid. Miért vagy vele, ha ennyire nem jó?

33/f

2019. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
21%

#10. Lehet, hogy azt tapasztalta, hogy igazán nem is szeretik és egyre kevesebbet dugtak?

33/f

2019. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos a 9-esnek van igaza.


Minek kéne nekik párkapcsolat, ha kislányokat dughatnak. Naponta 5-öt is.

Egyenesen levakarhatatlanok a 15-25 év közöttiek.

2019. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
33 f annyira fárasztó vagy. Ez a gyakori kérdések, sok ugyanolyan % van, nem jöttél még rá? Én a második 73% voltam ennél a kérdésnél, az első pedig egy másik személy.
2019. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
28%

#15. A #12-es kommentem teljes egészében a #4-es kommentelőnek lett szánva. Ha ez nem te voltál, akkor ne vedd magadra és frissül vissza, ha lefáradtál. Remélem még időben szóltam.

33/f

2019. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
Ok, szerencsére :) Csak olyan sokan hozzák egybe a hasonló %-osokat, hogy már azt hittem megint ez van.
2019. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%

Te ha jól láttam a pasidat nem fikáztad. De sorszám kellett volna, az a biztos.

33/f

2019. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
62%

Több dolog lehet.

- nem akar tartós kapcsolatot, elvan alkalmi kapcsolattal, nincs igénye többre, mert az neki “meló”, így viszont elveszi azt belőle, ami neki kell

- csak a tartós kapcsolatra lenne igénye, de nem talál normális nőt, vagy ha talál is, nincs meg az a kölcsönösség, ami kell

- tartós kapcsolatot akar, de az egekben vannak az igényei, ő viszont le van durranva, de szerinte reális amit szeretne... amúgy is válogatós


Egyébként érdekes lenne egyedülálló 30-as nőkről is ugyanezt megnézni. Úgy láttam ott is elég terjedelmes okok vannak az egyedüllétre.

2019. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%

40 éves vagyok, vidéki kisvárosban élek. Van munkám, jogosítványom, diplomám, humorom. Szeretem, és meg is tudom nevettetni nemcsak a nőket, hanem egy társaságban bárkit. Nem félek ismerkedni, szívesen utazom is bárkihez, bárhova, ha az illető szimpatikus.


Önálló, önellátó vagyok. Nem tartom magam válogatósnak, nem 40 kilós, agyonsminkelt-szolizott plázacicákra vágyom.

Nem vagyok alkoholista, nem dohányzom, gyakorlatilag semmilyen függésem nincs. Nincsenek komplexusaim, tehát elégedett vagyok az intim méreteimmel, a testalkatommal, mindennel.


Ellenben viselnem kell egy gyerekkori baleset nyomát az arcomon, mert bőven hétszámjegyű összeg lenne eltüntetni, ráadásul a végeredmény is kockázatos.

Bár rövidebb kapcsolataim voltak, szerintem ezért nem kellettem eddig senkinek hosszú távra.


Ugyanakkor ennyi idő után már nem veszem véresen komolyan, hogy valaha is családot kellene alapítani. Nyilván egy társ jó lenne, de ha végül egyedül maradok, akkor sem dől össze a világ. Alkalmazkodtam a helyzethez (de nem törődtem bele, nem mondtam le róla), hiszen más választásom nem igazán van.

2019. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!