Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 es pasik! Szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 es pasik! Szerintetek mi az oka, ha valakinek nincs tartós párkapcsolata ebben a korban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 11:49
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#20 Úgy sajnálom.....Kancsal, X lábú, sánta , csipőficamos nők/ férfiak is nehezen találnak párt....méghogy nem a külsőségek számítanak ! Dehogynem ;(
2019. aug. 26. 16:42
 22/31 anonim ***** válasza:
75%
De nincs több milliós adóssága sem a bank felé, ha nőd van ezt nem úszod meg.
2019. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Akiket én ismerek, és nincs még családjuk, azok egoista f.. szok többnyire. A 25 évesektől a MIlF-ig mindenkinél próbálkoznak. Aztán ha egyszer olyan nőbe botlanak, aki leosztja őket, annak többet nem köszönnek. Bár mondjuk én erre például nem is szorulok rá,meg már pont le is sz.. rom, mit csinálnak az ilyenek.
2019. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 The pale emperor ***** válasza:
93%

Én harmincas nőként abszolut nem démonizalom az olyan 40es férfiakat mint az itteni hozzászóó aki csak dugja a 15-25 éveseket(??).

Egy dolgot sajnálok csak...

Hogy amikor 55 évesen a lőtéri kutyának nem kellenek majd, mert mindenki látni fogja majd, hogy egy nulla az ember és benne is tudatosul, hogy ő bizony egyedül megy a walhallába. Mert ismerek nem egy ilyen férfit.Epedve, irigyen nézik azokat a haverokat, ismerősöket akiknek már családjuk van és boldogan élnek. De biztosan vígasz lesz, hogy pénzért hány nőben mártóztak meg egyszer..vagy kétszer. Aztán rájönnek, hogy ugyanezek a nők a hátuk mőgött kinevetik őket, vén kujonnak meg nagypapának hívják őket :D Akkor ezt én nem láthatom amint főbe lövi magát..


What a shame..

2019. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
11%

24.-nek.


Inkább csinálom ezt 50 évig, majd főbe lövöm magam, mintsem 40 éves, elvált manusként, a volt lakásomban, az ex nejemet dugja az új pasija, és a gyerekeimet csak hétvégente lássam, meg amikor leadom a pujatartást, miközben egy albérletben lakom, és minden nő lesajnál, mint 40-es, elvált, csóró, lúzert.

2019. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
28%
9-es, van sok előny, de most a te gondolkodásodhoz mit is hozhatnék fel...Talán, hogy nem kell zokniban csinálnod.
2019. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 The pale emperor ***** válasza:

25


Persze, hogy ezt csinálod. Hiszen ha normális ember lennél akkor nem fanyalodnál erre a vigaszra. Tehát kihozod magadból ezáltal a maximumot. Attól még amit írtam igaz.

2019. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként akik szerint 50-es korban nem lehet már párt találni annak mondanám, hogy egy ismerősöm 64 évesen talált egy 60 körüli párt magának, persze jó ember, talpraesett, kedves, viszont habár nem csúnya nem adonis.
2019. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 The pale emperor ***** válasza:
És szerinted az, hogy te éppen ismersz egy ilyen embert az egy reprezentatív példa..? Hmm..?
2019. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%
29. Az reprezentatív hogy 6 ember az ellenkezőjét írja ? ;)
2019. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!