Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még szeret engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még szeret engem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az eletemben akit nagyon szeretek de az utóbbi időben alig hallok felőle

Legutóbb azt mondta ne tapadjak rá folyton, aki ilyet mond az szerethet engem igazán?sokszor látom fenn facebookon de nekem nem ir

A volt baratnoje is ismerősöm es őt is mindig egy idoben szoktam fenn látni, jaa es ereznek még egymás iránt.. A férfi azt mondja hogy engem is szeret es ha adódik alkalom össze hozzuk a randit

Az utóbbi időben alig hallok felőle

Régebben még munka kozben is ram írt hogy halljak felőle

Nekem nagyon hiányzik

Mit tegyek? Próbálom elterelni a gondolataimat es nem gondolna ra de nem megy es nagyon rosszul esik hogy a volt baratnoje is mindig mondja hogy beszel vele

Csak engem nem keres


2019. aug. 27. 20:04
 1/7 SHARON TATE ***** válasza:

Ha szeret valakit az ember akkor nem így viselkedik.

Mindenesetre ha vannak érzelmei irántad egyáltalán nem, vagy furán mutatja ki.

2019. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyílvánvalóan nem.
2019. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ne tapadjak rá folyton" - ez szerintem elég bunkó megjegyzése volt.


Én is hasonló helyzetben vagyok. De ha szeretek valakit, akkor ilyet nem mondanék.

2019. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy ne tapadjak ra ugy ertette hogy ne agyaljak folyton azon hogy mikor találkozhatunk újra
2019. aug. 27. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Téged is szeret? Ez elég gáz.

Meg hogy ne tapadj rá...

Én azt javaslom, felejtsd el. Tartaléknak jó vagy, ha a volt barátnőt végleg elveszíti, még előre is léphetsz a sorban jobb híján. Kell ez neked? Nekem is volt ilyen pasim, ő mondjuk összeköltözés után kezdte ezeket a dolgokat, addig meg volt a rózsaszín köd, utána én is megkaptam, amikor egész nap nem láttuk egymást és leültünk vacsorázni és mialatt elmentem a mosdóba, meglógott a számítógép elé egy másik szobába és amikor utána mentem, azt mondta, nem kell állandóan együtt lenni. Aznap kb. 10 percet voltunk együtt. Én nyeltem sokat, kb. egy évig művelte ezt velem, amikor közöltem, hogy akkor én most szakítok. Na onnan kezdve úgy tepert, mint új korában. Nem jobb lett volna rögtön akkor kihajítani, amikor ezt mondta? Nem, nem tapadtam rá, csak az élettársa voltam. De mindig ezt csinálta, biztos ezért nem tudtam soha szakítani, mert amikor már kész voltam rá, hirtelen képes volt megbecsülni.

2019. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig se szeretett, most se szeret, ezután se fog szeretni. Nagyon át vagy verve. Legközelebb tessék a tetteknek hívni, nem a szavaknak. Én is mondhatom azt, hogy szeretlek, ettől még nem lesz igaz.
2019. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hívi = hinni akart lenni
2019. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!