Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret engem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret engem a párom?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Az igazság az hogy az elején nagyon is oda volt értem, sokszor keresett,többször találkoztunk,írt és hívott.De mostanra ez úgy érzem megváltozott.Megkoptak a hívások,azt sem mondja hogy szeret,és nem úgy érzem hogy szeretne találkozni mert nem tesz érte.Mellesleg most az élébe eléggé fontos lett a munka is,sőt a legfontosabb! Rám csak este van ideje de valamikor este sem. Ha együtt vagyunk alig mutat érzelmet...Nem ér hozzám,magától nem tesz semmi olyat ami utalna arra hogy a párja vagyok.Egyszerűen nem értem mi történt. Tudni kell róla hogy egy nyugodt,szerény srác.

Nem tudom mit tegyek,hogy jobb legyen a helyzet.

Mit tanácsoltok? Egyébként én nem szeretnék vele szakítani,mert szeretem. Szeretném rendbe rakni a dolgokat,de ő egyszerűen nem tud kommunikálni... annyira csendes,visszafogott.Annyira szeretném ha többet foglalkozna velem,felhívna...csak a kapcsolatunk elején szokott hívni aztán semmi.

Mi lenne a helyes ebben a helyzetben?



2019. júl. 19. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként én nem szeretnék vele szakítani,mert szeretem"

Akkor viseld. A vak is látja hogy ez már csak egyoldalú szerelem.

2019. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.Egyébként lehetnek más problémái is,ami miatt el van kenődve,így hajlamosabb tőled is elfordulni.
2019. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedves veled, nem figyel rád, nem keres, ideje sincs rád, és még csak nem is beszél hozzád rendesen. Mit is szeretsz te tulajdonképpen? Szenvedni?
2019. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De múltkor már annyira kiakadtam,hogy dühömben azt mondtam neki,hogy akkor váljanak ketté az útjaink.

Ez őt nagyon megbántotta,és megkérdezte hogy már nem szeretem.

Mondtam,hogy de igen.Ennyire nem veszi észre,hogy én érzem pont azt hogy ő nem szeret?

Nem értem őt

2019. júl. 19. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd valószínű, hogy neki elég ennyi belőled, ennyi idő bőven elég neki veled, nincs többre igénye.


Neked többre van igényed.

2019. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így kell egy vitát lezárni okosan.Ő kérdez meg téged,hogy már nem szereted?Holott neked vannak gondjaid a viselkedéséből!

Mondjuk ezt a veszekedünk dolgot nem megbeszélésnek nevezem,az ilyenekből sosem sül ki semmi jó.

Úgy érzem nem vagyok fontos neked,ezt és ezt hiányolom a kapcsolatunkból.Nem szakítani szeretnék,hanem megoldani mert szeretlek.Neked van valami gondod,bajod,fejfájásod?

2019. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akarsz változtatni?Nem?Akkor szia.
2019. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szereted, nem akarsz szakítani? Akkor fogadd el olyannak amilyen. Eddig akit tényleg szerettem, nem akartam megváltoztatni. Elfogadtam olyannak, amilyen. Akit nem tudtam elfogadni, azt nem is szerettem igazán.
2019. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek el a parkapcsolati tanacsadasra. Hidd el nagyon sokat tud segiteni. Pesten tudok is ajanlani egyet. :)
2019. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neki ez így kényelmes, de az sem hatná meg, ha lelépnél. Szeresd nyugodtan, ha ehhez ragaszkodsz.
2019. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!