Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyakran kezdeményeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyakran kezdeményeznek nálam nem igazán jó nők, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem sértegetni vagy lenézni akarom őket, volt már olyan is köztük, aki nekem bejött, annyi, hogy olyan nőkről van szó, akik a legtöbb férfinak nem szoktak tetszeni.


Ez azt jelentheti, hogy nem vagyok jó pasi, és valószínűleg azt gondolják, "legalább nála lesz esélyem", vagy a kevésbé jó nők se a rond férfiakra hajtanak, tehát ha ők kezdeményeznek, az is jelezheti, hogy nincs velem gond ilyen téren?


2019. aug. 28. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hogy nem vagy 100%-ig reménytelen. Másnál senki sem próbálkozik, soha.
2019. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, nálam anno egy rettentően kövér és hát...igénytelen taxisofőr próbálkozott be.

Akkor jártam rendszeresen sportolni, és nagyon vigyáztam a külsőmre, barátom is volt.

Igazából irigyeltem az önbizalmát és hogy nem szarozik.


De hogy megvigasztaljalak, már írtam itt, hogy több olyan nőismerősöm van, akik rettentően el vannak tájolva a külsejüket illetően és jóval helyesebb férfiaknál is bepróbálkoznak.

Tehát ez nem jelent semmit, csak azt kb amit az első ír.

2019. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálam még sose kezdeményeztek, még csúnyák se. :(
2019. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevésbé jó nők/pasik is nekik tetsző embert akarnak. Aki már bárminek örülne, csak lélegezzen, azok már nagyon mélyen maguk alatt vannak, és ilyen nem sok van.
2019. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha neked ennyiből áll egy kapcsolat, hogy jónő, ronda pasi, jó pasi, ronda nő, akkor maradj ezen a szinten mindig is.
2019. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, látom, nem sikerült értelmezni a kérdést. Igazából sajnállak, nehéz lehet kevesebb mint 80 IQ-val élni. :(
2019. aug. 28. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Énszerintme minden ember egyformán hülyén néz ki, szóval én sem igazán értem, mire gondolsz, kérdező.
2019. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy baromi jól nézel ki. Aki nem, annál soha nem próbálkoznak a nők. A jó nőknek pedig nincs szükségük rá, mert naponta több ajánlatot kapnak.
2019. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!