Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Van tapasztalat? Hetero/leszbikus/meleg is írhat.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ha nektek megtetszik valaki és szeretnétek vele randizni, el tudnátok kapcsolatot képzelni de kiderül, hogy nem hozzátok vonzódik a szexuális orientációja miatt, azt hogy fogadjátok?

Szóval ha van itt hetero pasi akinek tetszett egy leszbikus de nem lett semmi köztük mert a nő leszbi, ti túltennétek ezen magatokat? Utána esetleg lennétek csak barátok vele mert más nem lehetne de attól még havernak jó lesz? Utána olyan lenne nektek mint egy másik pasi tulajdonképpen? Hiszen ő is a nőkhöz vonzódik, ahogy ti és nem célpont számotokra.

Fordítva is érdekel akár: leszbikusok, ha tetszik nektek valaki, akiről kiderül, hogy hetero, túllépnétek rajta? Máshogy néznétek rá? Meleg férfiak is írhatnak akár az ő szemszögükből ugyanerről. Ha tetszene valaki aki hetero, mi történne?


Szerintetek ilyenkor lehet haverság, barátság ezek után a két ember között? Ha mondjuk nem egy esti buliban ismerkednek meg hanem máshol és már több beszélgetés után derül ki mi a helyzet. Például munkatársak, egyetemen ismerték meg egymást, egy hobbi kapcsán ismerkedtek össze vagy valami. Szóval már azért kicsit megtudtak többet is a másikról.


Érdekel, hogy ki mit gondol erről. Szerintem ez kicsit másabb, mint amikor azért utasítanak vissza valakit, például egy pasit mert hiába a nő a pasikhoz vonzódik, csak az az illető nem jön be neki. Meg amikor egy pasi a nőkhöz vonzódik de az a konkrét nő nem tetszik neki, akinek ő tetszik. Az ilyen esetekben esetleg ott élhet később a remény de amikor leszbikus/meleg az egyik és hetero a másik (egyik sem biszex), akkor olyan, mintha már az elején elúszna a lehetőség és könnyebb talán ezt elfogadni ha már az elejétől ez megy és nem közben derül ki.


2019. aug. 28. 22:02
 1/5 anonim válasza:
43%

Velem volt ilyen

Biszex vagyok

Az egyik osztaly tartsam (fiu) nagyon bejott haverkodtunk

Kozeledtem de nem vette a lapot

Ott mar gyanakodtam majd kiderul hogy meleg

Joban maradtunk a legjobb fiubaratom volt

23/L

2019. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Szerelmes vagyok belé,de Ő meleg és még katolikus pap is.Tudja,hogy mit érzek iránta,de azért barátok vagyunk.
2019. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

08:29: ez kamu? Ha meg nem kamu, akkor amúgy miért jó barátnak maradni valakivel akibe szerelmes vagy és ő is tudja mit érzel? Ez így egy álbarátság.

Ilyenkor miért nem jobb elfelejteni egymást rögtön? Mivel párkapcsolatilag úgyse lesz a tied, barátnak meg nem őszinte mert valójában te nem barátnak szeretnéd/szeretted volna.


Amúgy ez tényleg érdekel, ha az egyik szerelmes de úgyse lehet köztük semmi, miért jó barátnak maradni?

2019. aug. 29. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kamu.De miért ne lehetne barátságban maradni?

Vagy mondjam azt neki,hogy többé látni se akarlak? Na nem,ezt nem tudnám megtenni.

2019. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

11:29: azért tartanám logikusabbnak soha többé nem látni a másikat, mert akkor könnyebben túlteszi magát a "visszautasított" fél, hogy nem lehet köztük szerelem, párkapcsolat, szex.

Gondolom ez, hogy nem lehet közted és a másik között semmi olyan, ez biztos csalódást okoz meg nem kellemes. És ha nem látod azt aki csalódást okozott, akkor hamarabb lépsz túl rajta. Meg talán könnyebben beleszeretsz őszintén valaki másba.

De lehet nincs igazam vagy lehet mindenki más,én erre gondoltam.

2019. aug. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!