Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tapasztalat szerzeshez, hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat szerzeshez, hol lehetne not talalni?

Figyelt kérdés
Erettebb gondolkodasu, diszkret nore gondoltam. Akit nem zavar , ha valaki majdnem kezdo.

2019. febr. 13. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szinte bárhol lehet találni, ilyen nővel ismerkedni, csak nem ártana az orrunkra kötnöd a korodat és hogy mégis a pécsi vagy esetleg a debreceni nők vannak előnyben, mert azért nem mindegy merre laksz
2019. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
26 eves vagyok. Gyor-Moson-Sopron megye.
2019. febr. 13. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia,ha diszkréten szeretnéd intézni és tapasztalttol tanulni akkor szerintem menj el egy nőt is vállaló fizetős hölgyhöz.
2019. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkoztam, de az olyan nem tudom. Penzert szexelni. Nem itelem el, csak szerintem nekem nem menne. Marmint ott tuda, az ember, hogy csak a penzrol szol. Ez olyan, mint mikor vasarolni megy. Penzert barmit megkaphat az ember.
2019. febr. 13. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul fogalmazol. "Penzert szexelni" Nem. Pénzért tanulni, tapasztalatot szerezni. (Remélem már telefonálsz is egy csinos rosszlánynak!)
2019. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En nem bantom azokat, akik penzert vallalnak ezt azt. Csak tudom, hogy nekem igy nem menne. Aki ugy erzi, hogy elmegy akar tanulni, akar mas indittatasbol, menjen, nem rosszbol irtam.
2019. febr. 13. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Mi hármasba keresnénk lányt barátommal :D de ötletem sincs hol kéne :D
2019. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!