Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el, amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el, amiért nem kérek a magyar nőkből?

Figyelt kérdés

Sokat járok ki külföldre, munka miatt is, és mivel szeretek ismerkedni nem egy nővel volt már dolgom. Magyar férfiként azt kell mondanom, külföldön teljesen más a nők mentalitása. Most úgy összességében mondom, de kiemelhetek egy konkrét országot is, pl. Svájc.


Már ott tartok, hogy eldöntöttem: nem szeretnék magyar nőt feleségül venni. A fiatal magyar lányok még jók, de a 25 év feletti magyar nők többsége anyagias, pénzéhes. Rendkívül komolyak, és irigyek.


A svájci nőkön ezt nem láttam, sokkal kellemesebb velük minden.


Szóval nem kell magyar nő sem komoly kapcsolatra, sem feleségnek. Most ettől hazaáruló leszek?


2019. aug. 30. 00:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Sok magyar nőnek meg a magyar pasik nem kellenek már.

Nyugi találunk mi is jobbat külföldön, senkinek nem fogsz hianyozni ha mész Svájcba;)

2019. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Svájc csak egy példa volt, említhettem volna mást is.


18 éves koromtól járom a világot, és soha nem láttam még olyan nemzetet, ahol annyi lenne a pénzéhes, irigy, rosszindulatú nő, mint itthon


Valahol persze megértem, mert Magyarország nem valamo gazdag, de akkor is... A magyar lányokról a külföldieknek is az jut az eszébe, hogy mennyire imádják a pénzt. Svájcban a prostik 90%-a magyar, és az sem véletlen, hogy Woodman bácsi a filmjei többségét Prágában és Budapesten forgatta...

2019. aug. 30. 07:22
 13/16 A kérdező kommentje:

#7


Az orosz nők tényleg jobban néznek ki. A szép magyar nők és a szép orosz nők azért van különbség.


Előbbiek manapság már csak a nagy brazil seggükkel tűnnek ki, utóbbiak meg olyan igazi szépségek.

2019. aug. 30. 07:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert tudják, hogy igazad van.
2019. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyéni szoc probléma, természetesen hazaáruló leszel és nekem kell fizetni a havi 100 ezret, hogy ne fújjalak be:)
2019. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te csodálkozol azon, hogy az anyagilag rendezett körülmények között élő nők kiegyensúlyozottabbak, ne stresszesek,teljesen mások?


Igaz ez mindenkire, mindenhol, nemzetiségtől függetlenül.


Mindenesetre és azt mondom, hogy soha se mondd, hogy soha!

2019. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!