Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni lassan 2 hónapja, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi akivel megvolt az a bizonyos szikra köztünk de igazán sosem mert kezdeményezni és sokszor nem tudtam eldönteni mit akarhat ezért én se mertem lépni..Aztán egyszee megszakadt köztünk minden, kerülni kezdett és alig állt velem szóba. Ezt annak tudtam be,hogy kérdőre vontam,hogy a sz*rkeverő kollégának tényleg azt mondta,hogy járunk? Bár,hogy tényleg emiatt került valójában sosem tudom meg..A nap minden percében a semmiből eszembe jut, sokszor álmodok is vele..De már megbolondulok,hogy 1 hónapja láttam utoljára és nem tudom elfelejteni és az utcán is mindenhol őt keresem a szememmel hátha összefutok vele... Fölösleges ráírnom mert nem ír vissza már probáltam...
2019. aug. 31. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Bekepzeled a szikrat.
2019. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ráírtál és nem írt vissza? ... Hátőőő... szted miért nem írt vissza? Sztem nincs több kérdésem..
2019. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A férfiak sok esetben gyorsabban lépnek tovább mint a nők.Persze nem mindig.

Nem bántani szeretnélek, de szerintem ő már valószínűleg randizgat mással. Te is tedd ezt!

2019. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Nincs így hogy hamarabb tovább lépünk... Én már 5 hónapja hiányolok valakit :(
2019. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap? na és én évekig szenvedtem
2019. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ő már túllépett ezen.
2019. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!