Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme manapság udvarolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme manapság udvarolni a lányoknak, mikor úgyis töményen kapja az összes az arcába a maszkulin macsókat az Interneten?

Figyelt kérdés

Ez egy nem fair verseny.


F/28


2019. szept. 1. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmi. Én ezért (is) mondtam le már régen arról hogy valaha is nőm lesz :"D
2019. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Udvarolj fiúknak.
2019. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
40%
Az lehet, hogy azokat kapja, de abból nem lesz dicsőség hosszú távon. Egy macsó, kigyúrt, esetleg még tetkós férfit meg is kell tudni tartani. A másik meg, hogy ha te ezt látod és érdekel a dolog, akkor fél év alatt lehetsz te is olyan.
2019. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert kirakat világot élünk, és az a jelszó, hogy "nekem minden jár"! Mármint a nőknek. Ne hidd hogy a te szerelmes szavaidra olyan nagy szüksége van egy nőnek. Minden bokorba találhat férfit.
2019. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Legyél masculin macso! Mit rinyalsz itt!


Mit szeretnél milyenek legyenek a nők?

2019. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Én visszakerdeznék: mi értelme hogy egy lány legyen vékony, sportos, nőies, házias nő amikor tele van az internet agyon photoshoppolt, extra vonzó, ultravékony szexistenőkkel?

Egy átlagos lany soha nem üti meg a mai férfiak szemében a mércét.

2019. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Humor, intelligencia és bókok amik feldobják egy nő napját nem kerülnek semmibe. Izom nem, inkább agy kell hozzá.

Sajnos arra nehezebb gyúrni, de ez a terület is fejleszthető.

2019. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Senki nem tart vissza attól, hogy pl. kigyúrd magad, vágass magadnak egy divatos frizurát és szakállat növessz.
2019. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!