Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívvel vagy ésszel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívvel vagy ésszel kell választani?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő...

A párommal beszélgettünk régi dolgokról, hogy amikor megismertük egymást Ő azt mondta szerelmes belém. Azóta eltelt 3 év, és ma szóba került ez a dolog, és egy olyan kijelentést tett,ami csak szerintem furcsa?

Azt mondta,hogy engem ésszel választott, mert a szerelem az mulandó, és aki nem szerelemből választ,az a kapcsolat sokáig tart...

És mondtam neki,hogy akkor nem voltál szerelmes?

Erre azt válaszolta,hogy: De igen, csak nem hagyományos módon.


Szóval... Csak én nem értem? Nekem kicsit rosszul is esett ez...

Sűrűn mondja hogy szeret, megdicsér,hogy én vagyok a legjobb számára, és még sorolhatnám...

De azért ez elég erős kijelentés volt.


Mit gondoltok?


2019. szept. 1. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindkettővel. Ha ezek nincsenek összhangban és csak az egyik van meg, akkor el se érdemes kezdeni az egészet.
2019. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!