Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra ez kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

Adott egy srác,aki tinédzserként súlyos önbizalomhiánnyal küzdött,emiatt nem igazán tudott "élni".

Huszonéves korában jezdett lelkileg rendbe jönni és lassan,apránként alakítania az életét.Függetlenedett a szülőktől,van munkája,tanul(bár nem egyetemen),szóval igyekszik tenni azért,hogy jobb legyen,bàr még önbizalom terén van hova fejlődnie.


2019. szept. 2. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A jelenlegi világban mindenki beteg pszichésen. Ki mennyire, és milyen mértékben. A baj az az, hogy ezt szinte senki nem látja magán. Szóval ilyen alapon mindenki kizárhatná a másikat.
2019. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a kizáró ok, hogy buta. Nem érti, hogy nincs egy előre megírt élet, amit meg kell élni, nincs olyan, hogy "lemaradás".
2019. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is!

Igen,lehet bután állok hozzá a dolgokhoz;amúgy meg nem is lenne semmi gond,ha csak tenném a dolgom,nem görcsölnék semmi ilyesmin.

Igazából mások visszajelzései miatt is merült fel ez bennem,hogy emiatt hátrányban vagyok,de lehet,hogy eddig egyszerűen csak rossz embereket fogtam ki,akik nem tudtak önmagamért szeretni/értékelni.

2019. szept. 2. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!