Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ismerkedtek mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedtek mik azok a kizáró tényezők, ami miatt nem folytatnátok vele?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Vörös haj általában kizáró a lányoknak
2018. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Számomra a vörös haj nem kizáró egyáltalán. Különleges.


A hiányos vagy ápolatlan fogsor nálam kizáró ok, illetve az ápolatlanság is az, ami látszódhat akár a ruháján, akár a haján, bőrén. A koszos köröm is a halálom. Nem zavar, ha a párom munka után koszos körömmel jön haza, de ha egy sima hétköznapon is olyan valakinek a körme, az engem már zavar.


Hirtelen ennyi.

2018. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Pl. a hiszti.
2018. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

pénzszóró, élvhajhász, autokrata, tetoválás, egészségtelen életvitel, állandó kedvtelenség, nemtörődöm, ha nincs megelégedve önmagával, illetve ha túl sokat képzel magáról

nyugodtan pontozzatok le ;)

2018. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőséges nézetek, aluliskolázottság, vállalhatatlan háttér (nem anyagi), féltékenység, ha roblémája van a munkámmal és időbeosztásommal.
2018. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

-Ápolatlan fogsor.

-Lyukas alsóban, vagy zokniban jön ottalvós randira.

-Homofóbia.

-Nem akar gyereket.

-"A kutyának kinn a helye!" (Akkor neked van kinn a helyed.)

-Hímsoviniszta.

2018. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha nem folytatnám, akkor feltételezem, hogy elkezdeni már elkezdtük, tehát a külseje rendben van. Az lehet gáz, ha neten ismertem meg és hazudott a külsejéről (ezer éves képek, amiken még nem volt elhízott, vagy a magasságával trükközött... Nem tudom megmondani, hol az a határ, ami még beleférne, de ha hazudik, és én beleéltem magam abba az emberbe, akinek kiadta magát, amint meglátom, megyek haza.) Ezen kívül:


-Akármilyen hazugság és komolyabb eltitkolás (gyerek, nyitott kapcsolat, együtt lakik az exével -volt ilyen)


-Bármilyen klinikai értelemben vett függőség (ami destruktívan hat az életére) -alkohol, dohányzás, drog, szerencsejáték, játék, kapcsolatfüggőség is ide tartozik...


-Bármilyen komoly pszichés probléma: skizofrénia, depresszió, borderline... Megértem, hogy nehéz, de nem azért megyek bele egy kapcsolatba, hogy nehezebb legyen az életem, mint amilyen egyedül lehetne. Kezeltesse magát, vagy valamit kezdjen magával, addig nincs randi.


-Ha megvert bárkit, főleg nőt vagy felnőttként gyereket


-Ha látványosan nem tud boldogulni az életével (nincs terve a következő 5-10 évre, nem tudja, mit akar kezdeni az életével, nem tudja, hogyan lesz lakása és hogyan lesz családja, nem tud bánni a pénzével... Hangsúlyozom, nem kell, hogy legyen most lakása, nekem sincs, egyetemista vagyok, nem épp pénzes családdal, tök oké, ha az ember ebben az életszakaszban itt tart. Tőlem 10 évnél idősebbekkel meg amúgy sem ismerkedem, mert az már más életszakasz, más elvárható dolgokkal)


-Ha egy másik embertől (tőlem) vár megmentést és azt, hogy egésszé tegye vagy egyenesbe hozza az életét.


-Ha nincs túl az exén és nem tudja, mit akar tőlem, vagy mennyire tudná ezt komolyra fordítani... Komolyan, elhiszem, hogy az ember nem gyűrűvel megy az első randira. De azt elvárom, hogy a kapcsolatunk előre haladjon, akár csak apró léptekben is. Az exre való visszaemlékezés és a "nem tudom, mit érzek" egy lépés hátrafelé. Ha ezt látom, lelépek. Fiatal vagyok, de az nem jelenti azt, hogy rá is érek szórakozni és egy ilyen szarra időt vesztegetni.


-Ha nem képes önálló életre, aminek része egy háztartás vezetésének képessége, a pénz beosztása, rendrakás és a rend fenntartása, szervezett élet


-Ha nem aktívan tölti a szabadidejét (nem azért, mert rigolyám, hanem mert mellettem meghalna. Én nem tudok leülni és sorozatot nézni egész nap, nem tudom a tengerparton süttetni egész nap és nem tudok punnyadni. Nálam kirándulás van, sport, barkácsolás, meg minden, ami nem ilyen alvásközeli állapot. Sajnálom, de nem vagyok otthon és nem is akarok otthon lenni a zene-sorozat-film szentháromságban, mást akarok csinálni és másról akarok beszélgetni. Elsősorban ötletekről.)


-Ha nem egyezik a szexuális ízlésünk. Tudom, hogy ez kegyetlen, de én nem akarom hallgatni, hogy felém olyan elvárások és vágyak vannak támasztva, amiket sosem tudok megadni. Nem fogok összejönni olyannal, akinek gigacsöcsök és análszex kell, mert hiába fogad el így, előbb-utóbb baj lesz, hogy ő mellettem hiányt szenved ebből. A kis alma cicijeimet és a megvigyázott végbelemet nem áldozom be senki kedvéért. Pont.


-Ha kényes. Komolyan, egy napot nem bírna mellettem. Már herótom van az eső és a csípős kaja elől menekülő emberektől, akik 10-kor mennek ágyba. Nem ítélem el, de totál más vagyok. Úgy értem, zavaróan más.


-Ha hisz az ilyen szarokban, mint a horoszkóp, a csakratisztítás, a babonák... Nem mondom, hogy Isten nincs, csak azért, mert nem láttam, de akinek az életének szerves részét képezik ezek a bizonyítatlan dolgok és a transzcendens, az hagyjon békén.


-Ha volt már hűtlen bárkihez.


-Ha messze lakik és nem tudom, hogy bármikor átugorhatok hozzá, illetve ha tervez hosszabb időre (6 hónapnál tovább) külföldre menni a közeljövőben (következő 4-5 év) anélkül, hogy vele tudnék tartani.


Lehet lepontozni.:D

2018. márc. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha egoista, ha bunkó, ha gyakran beszél csúnyán, ha sokat kiabál, ha vitatkozik és nem lehet vele higgadtan beszélni, ha megbízhatatlan, ha túl féltékeny, ha túl szókimondó, és ha nem szereti az állatokat.
2018. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utálom,ha valaki megbízhatatlan.Ha azt mondja,ott leszek ötkor,és én várok rá húsz percet mondjuk az első randik alkalmával,az nekem egy jel.Ha nyomul,mondjuk egy óra ismeretség után tapizna,az megint jel arra,hogy erőszakos.Nekem nem kell agresszív,beképzelt bunkó.Olyan sem,akinek gyereke van,olyan sem,aki mellettem napi szinten társkeresőzik,olyan sem,akinek pótlék vagyok vagy időtöltés,miközben én a szívem kiteszem.Sajnálom! ;-)
2018. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kérdező ezt nem kell készpénznek venni :-) Nekem több olyan barátnőm volt akiknek volt "listája" a tökéletes párról valamelyiknek 50 pontban :-) Ne tudd meg.......:-)


A szobába látom kiragasztva a szekrényre....- már ekkor jártunk, volt szex is, bemutatás is értelemszerűen és nagy szerelem :-) olvasom és az agyam ledobja a gépszíjat...jó ha 5 pontnak megfeleltem :-) Mégis évekig tartó hosszú kapcsolat lett mindegyik listás leányzóval.


Most már házas vagyok és nem fogod elhinni a feleségemnek is volt "listája" - ez a lányoknál valami fétis dolog lehet - itt sem teljesítettem a követelményeket pl szeressen táncolni, legyen nagyon magas :-) stb....agyad elhajítanád ha olvastad volna :-) Mégis a feleségem lett a valós vagy vélt hiányosságaim ellenére :-)


Miért?


Mert az elképzelés egy dolog a valóság meg egy másik dolog :-)



Azért itt néhány válaszoló "listája" is elképesztő főleg aki hosszan írt.....te jó ég........de jogos :-)

2018. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!