Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy sok mindenkinek minden összejön, csak nekem nem jön össze semmi? Mi lehet a titka annak hogy mások megtalálják a párjukat?

Figyelt kérdés

28 évesen már vénlánynak számítok. De nem tudom mit csináljak hogy én is végre megtaláljam az igazit. Most nem dicsérem felül magam, de tőlem előnytelenebb külsejűeknek is van valakijük. Edzek ápolom a külsőmet, a fogaim is rendben vannak, nincs nagy orrom sem. 171 cm, és 50 kg vagyok. Viszont eddig csak rövid kapcsolataim voltak, volt mikor én szakítottam, volt mikor velem. A leghosszabb is csak 5 hónapig tartott. Ha neten ismerkedem valakivel is vagy nagyon tapadnak, vagy pedig csak napok múlva ír, pedig előtte meg mindennap írt. Én meg senkire nem akarok ráakaszkodni. Tapadás alatt azt értem, hogy nem is ismer, nem találkoztunk, de már közös programokat tervez. Ha meg összejöttem valakivel, akkor eleinte kedvesnek tűnt, majd utána miután megvolt a szex, már másképp viselkedik. Lemondja az utolsó pillanatban a randit, arról beszél az exe éppen mit csinálhat stb.

Szóval nem tudom miért vagyok rossz. Pedig az emberek általában kedvesnek tartanak, de már abban sem vagyok biztos hogy az vagyok-e.

Én pedig csak nézem a velem egykorú ismerőseimet, szinte mindenkit vagy eljegyeztek, vagy megházasodott, és gyereke van. Én pedig sehol nem tartok az életben, még csak barátom sincs.


2019. júl. 21. 10:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Há sajnállak, lehet valtoztatnod kellene valamin, új kozossegbe kerulni és nem ráfeszulni a dologra majd jon nagatol.


24F

2019. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
A hozzáállásoddal komoly bajok vannak, ha ilyet leírsz a 21. században: "28 évesen már vénlánynak számítok"
2019. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed arra enged következtetni, hogy saját dolgaid helyett inkább másokéval szeretsz fogalkozni.

Tapadás a közös program? - ugyan már :D Te biztos 28 vagy? :)

2019. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Vénlány??? Tapadás a közös program??? Mégis hogy akarod megismerni ha nincs közös program???
2019. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezalatt azt értettem hogy még nem találkoztunk, de már azt mondja hogy elvisz a Balatonra nyaralni. Ez azért elég irreális.
2019. júl. 21. 10:59
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

2. Miért, mit mondjon? Oké, a vénlány kicsit elavult kifejezés, de ténynek még tény, hogyha gyereket is akar mondjuk 2-t, akkor bele kell húznia, jah, és máris lemondhat arról, hogy lesz még pár nyugis éve akkor, amikor a gyerekek már kirepültek, de ő maga még nem nyugdíjas korú.

Sajnos a mai világ ilyen. Egyszerre kéne mindent csinálni egy nőnek, tanulni egyetemen, karriert építeni, lakást szerezni, aztán még szülni is. Meg rimánkodni a pasiknak, hogy ugyan legyen már esküvő 5 év után.

Én sajnos azt vettem észre, hogy aki nem találja meg a párját kb. 20 éves koráig, az utána már sokkal kisebb eséllyel fogja. Én a környezetemben azt látom, hogy annak halad jól az élete, aki együtt maradt az első gimis szerelmével. A többiek jelentős része kínlódik, megy egyik kapcsolatból másikba.

Amúgy kérdező, én azt tudom tanácsolni (én ezt teszem), hogy próbáld meg bevenni a leszarom tablettát, ha lesz párod, ha nem lesz, meg kell tanulni örülnöd a saját életednek, és kihozni belőle a legtöbbet. Talán a mi hajónk már elment, de attól még lehet emelt fővel viselni ezt, nem pedig várni addig, amíg megőszülünk, aztán közben semmit nem csinálni, mert mi van, ha holnap jön az igazi.

Persze maradj nyitott az emberek felé, de tényleg nem kell ennek a kérdésnek mindent alárendelni.

2019. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj az, ha el akar vinni nyaralni? Közös program. Az, hogy pár napig nem ír meg lehet családi probléma, betegség, ilyesmi. Nem kell egymásra tapadni.
2019. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy vén lány ennyi idősen.

Párommal anno 28 évesen jöttünk össze, és 20 év kapcsolat lett belőle.

2019. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha meg nem nyaralni vinne, hanem roppant romantikusan a mekibe egy bureszre, akkor az lenne ab aj, hogy sóher.
2019. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%

Nem számítol vénlánynak, legfeljebb falun. 30 fölött számít valaki vénlánynak - és nem szinglinek, tudniillik az a különbség, hogy a szinglinek vezető beosztása, magas fizetése, hatalmas háza és luxusautója van. Ha Rád azt mondják, hogy vénlány vagy, Őket minősíti, nem téged.

Nem kell kétségbe esni, mindig voltak olyan nők, akik 40 éves kor fölött szültek. (Gondolom ezért szeretnél tartós kapcsolatot.) Ez csak a mai kor mizériája, hogy ha idősebben szülsz, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy Down szindrómás gyereked lesz, ezért az első gyermeket 30 alatt kell megszülni. Gondolj bele! A Down kor egy genetikai betegség. Akkor pedig teljesen mindegy, hányadik a gyermek a sorban.

Egyébként én a helyedben nem ismerkednék Interneten. Legtöbb férfi az ilyen oldalakra azért regisztrál, mert szexet szeretne. (Akárcsak azok is, akik discoba járnak.) Vannak köztük nős emberek is, akik letagadják hogy azok, sőt azt is, ha gyermekük van. Vagy feltesz egy 20 évvel korábbi fotót, ami alapján azt láthatod, hogy "Fú, de sármos ez a csávó!", s akár a korát is letagadja. Nem lenne jó, ha egy olyanba botlanál.

2019. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!