Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez egy homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy homoszexuális amikor megcsókolja egy nő?

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalat? Kíváncsi vagyok, mert nem rég láttam egy filmet amiben egy meleg férfit megcsókolt egy nő és kíváncsi vagyok, hogy a férfi mit érezhetett, mert hiszen meleg..
2010. júl. 14. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem pont ez az hogy semmit, semmi izgalmat se semmit.. mert én pl hetero lány vagyok, és csókolóztam már lánnyal és egyáltalán nem éreztem semmit, így a b.zik sem szerintem. vagy még undorodnának is.

L18

2010. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan azt amit te(ha hetero vagy), ha egy ugyanolyan neműt csókolsz meg.
2010. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elmondom.

Velem ugyan ez történt.Van egy barátnőm(csak barátok vagyunk) és múltkor átjött hozzánk, és beszélgettünk,amikor egyre közelebb jött, kicsit furán viselkedett, amikor váratlanul beült az ölembe, és megcsókolt. :$

Furcsa volt, mert már mondtam neki hogy a fiúkat szeretem, de valamit félre érthetett, vagy nem tudom...De különösebben nem éreztem semmit.Jó volt persze meg minden... de:$

2011. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok, de néhány éve eleinte persze lányokkal próbálkoztam, barátnőm is volt.


Nem éreztem gyakorlatilag semmit, nem mondhatnám, hogy különösebben élveztem. Mintha egy bábut csókolnék.

2012. jan. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!