Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányok is vannak itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok is vannak itt, akik reménytelenül szerelmesek? Ti mennyit gondoltok rá egy nap?

Figyelt kérdés

Hogy próbáljátok elfelejteni?

Sajnos az én esetem tök reménytelen és olyan bénának érzem magam, hogy 31 évesen itt tartok még mindig.:(


2019. szept. 3. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ingyen felejtés az utánam egyel megelőző kommentelőnél.
2019. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát tényleg elég furcsa 31 évesen. Én ugyanígy vagyok 19 évesen. Vagyis már nem, mert sikerült 1 év alatt elfogadni a helyzetet. :)
2019. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen. Csak 187 venti nem üti meg a 190 et.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2019. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy.
2019. szept. 3. 20:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, én a harmadik iksz felett olyan helyzetbe hoztam magam, hogy reggeltől estig rá gondolok egy éve. Miközben ő le sem sz.. r, maximum, ha szexről lenne szó. Erről ennyit...
2019. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, úgy látszik, egy cipőben evezünk.:(
2019. szept. 3. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Így voltam 8 éven át valakivel aki örömét lelte abban, hogy kínozhat. Szerettem, bármit megtettem volna érte, bármikor bárkit elhagytam volna érte de ő nem akart velem lenni annak ellenére, hogy ő sem volt közömbös. Szórakozott velem, újra és újra elcsábított aztán megalázó módon szavak nélkül hagyott ott minden alkalommal. Darabokra törte a szívemet. Több barátnője is volt de én sosem kellettem. Amikor észbekapott már késő volt, azóta hallomásból tudom, hogy ő szenved rohadtul miattam de már nem érdekel, megérdemli.
2019. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

És még is mit lépsz mit teszel azért, hogy másképp legyen?


búslakodva mész a munkába majd búvalb**aszottan haza és vársz a csodára?

2019. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, te sem vagy százas.

0 infó nélkül nem kell hülyeségeket feltételezni.

2019. szept. 3. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted mit kellene lépnie szerencsétlennek? Megalázza magát, hogy zaklatónak kiáltsák ki? Mégis hogyan kellene dolgozni járnia, ha belül sz.. rul érzi magát? Idióta!
2019. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!