Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mást tennétek még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mást tennétek még egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal 5 éve vagyunk együtt, minden rendben a kapcsolatunkkal.

Tavaly munkahelyet váltottam, szeretem ezt a helyet, kedvesek a kollégák, a főnök stb. Ez idáig rendben is van.

Viszont 3-4 hónapja kb jött egy új srác, aki.... hát, hogy is mondjam, kissé nyomul rám. Sajnos sokat kell együtt dolgoznunk és az elején még úgy voltam vele biztos csak beképzelem. De aztán már olyan dolgokat csinált/mondott, ami félreérthetetlen volt. Jeleztem neki finoman, hogy párom van, szóval hiába erőlködik. Nos úgy néz ki nem kapcsolt, mert továbbra is próbálkozik. Flörtöl, bókol stb. Egyszer nagyon felhúzott és eléggé felcsattantam és emelt hangon közöltem, hogy tartsa tiszteletben, hogy foglalt vagyok és akadjon le rólam végre. Nem tűnt úgy, mint akit nagyon megviselt volna az, hogy lekiabaltam... Aztán jött a nyár, sokszor voltunk szabin, nem találkoztunk annyit, de pár hete megint bent vagyunk mindketten, megint közös melónk van és bár most már "csak" kétértelmű dolgokat mond, attól még kellemetlen a szitu.. Mondta, hogy nem tehet róla, de gyönyörű vagyok és pont az ilyen nőket szereti és sajnálja, hogy megbántott és hogy nem megyek-e el vele kávézni egyet, hogy megbeszéljük a dolgokat.🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Mondtam, hogy köszi nem. Rendesen zavarba jövök, ahogy rám néz. Mit csinálhatnék még? Nem akarok jelentet rendezni az irodában, hogy mások is azt hallgassák, nem akarom magam hülye helyzetbe hozni a kollégák előtt.

Valami tipp? Szóljak a főnöknek, hogy ne kelljen vele dolgoznom? Az nem ovis dolog?


2019. szept. 3. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Mondd meg a gyereknek nyomatékosan és nyersen, hogy nem akarsz tőle semmit. A jövőben sem.


Ha nem fejezi be, menj a főnökhöz kérd át magad vagy őt máshová. Ha indokolni kell, mondd el miért.


Voltam sajnos ilyesmi helyzetben. Be kellett mennem a főnökhöz, hogy máshová kérjem magam. Csak azt bánom, hogy nem mondtam el miért. Sajnos engem utána is zaklatott az illető és az új kollégáimat is. Munkahelyet kellett váltanom, később még hallottam, hogy másokkra is így rászállt ez a személy.

2019. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azon már túl vagyok, elmondtam csúnyán és szépen is és eredménytelen. Emiatt nem akarnék munkahelyet váltani :(

De lehet beszélek a főnökkel.


#1: Te meg nem tudom miről beszélsz.. Egyrészt nem magasabb a páromnal, de nem tudom ennek mi köze a kérdéshez. A páromat szeretem, kicsit sem izgat ez a srác. A belinkelt kérdés meg abszolút nem segít a helyzetemen, szóval köszi.:)

2019. szept. 3. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy zavarba jössz mikor rád néz?
2019. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel munkahelyi zaklatás miatt
2019. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#6 Ezen mi nem érthető...? Kellemetlenül érzem magam és zavarba jövök, amikor konkrétan a szemével "felfal" és méreget, de ennek boncolgatása teljesen lényegtelen a problémám megoldását illetően..
2019. szept. 4. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lényegtelen, mert ha zavarba jönnél, én azt bátorításnak venném... Azt hiszi csak nehéz eset vagy, mert a viselkedésedből azt szűri le, hogy tetszik neked.

És még mindig nem értem, miért jössz zavarba. Fejtsd ki légyszíves, én is segítettem neked, most te jössz.

2019. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom a szövegértés nem igazán megy.. Számtalanszor elmondtam neki, hogy semmi esélye! Ez az egyik. A másik, hogy nem segítettél semmit ill. leírtam mit értek az alatt, hogy zavarba jövök!! Pont azt, amit írtam. Nem szeretem, ha bámulnak és úgy méregetnek, mint egy darab húst a piacon. Ahogy egyetlen normális (kapcsolatban lévő) nő sem csípi, ha egy faszi "húúdemegdugnálak" fejjel néz rá!
2019. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és elnézést, a párom GYk-jába volt belépve a gép, de a kérdező vagyok.
2019. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!