Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldön dolgozunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön dolgozunk a párommal és ő meg ismert valaki mást, valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, ő egy nyári szezont már dolgozott itt kint egyedül én a téli szezonra jöttem ki vele. A nyári szezon végén megismerkedett itt a szállodába egy lánnyal, először csak jól elvoltak de mostanra átalakult valami mássá. A csaj teljesen belezúgott a párom sem közömbös iránta. Többször lebuktak amikor kettesben voltak igaz olyankor mindig csak beszélgetés közben. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. A párom még mindig mondja hogy szeret meg hogy ha hazamegyünk mindent rendbe hozunk stb. De nem tudom hogy elhidjem e . A csaj állandóan írogat neki smst vagy facebookon üzenetet. Én nagyon szeretem a páromat egyszerűen nem tudom őt itt kint elengedni. Főleg így hogy mind a hárman egy helyen dolgozunk. Még van kb másfél hónap itt kint :S nem tudom hogy fogom átvészelni :( valaki volt már hasonló helyzetben?

2015. febr. 23. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Beszéljétek ezt meg a fenti kérdés kérdezőjével.

2015. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elhagynám.

Kicsit érdekes,hogy majd akkor akarja rendbe hozni a kapcsolatotokat, ha hazamentetek. Miért? Addigra már kikufircolta magát a csajjal és nem lesz ott, de te meg igen?

2015. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszemmel tudom hogy el kéne hagynom, de nem bírom. Nem tudnám nézni őket nap mint nap. Haza menni meg egy hónappal a szezon vége előtt... nem tudom miért csak otthon tudnánk helyre hozni. Egyszer azt mondta nem tudja egyikünknek sem azt mondani hogy nem.
2015. febr. 23. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne szakíts, de akkor teljes kussban tűrd, ahogy megaláz, enyeleg a másik csajjal, hazudik neked és megcsal.

Csak nyugodtan légy hülye és tűrd el, de akkor ne nyavalyogj, mert ezt magadnak köszönheted, te nem lépsz.

2015. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a többieknek, ez a "majd otthon rendbehozzuk" csak annyit jelent, hogy amíg kinnt vagytok, ott a másik csaj, majd ha hazamentek és már nem lesz, akkor jó leszel te is, ha nincs jobb.

Biztos nagyon nehéz szakítani ennyi idõ után, de egy ilyen kapcsolatból jobb menekülni, ne hagy, hogy kihasználjon és megcsaljon.

2015. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!