Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kivennénk a párkapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivennénk a párkapcsolatból a szexet, szerintetek hogyan változtatná meg a társkeresési piacot?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 00:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az kérdező csak a te szegénységi bizonyítványod, ha a nők felé annyi az elvárás, hogy legyen szép. A legtöbben, akik tényleg párt keresnek, ennél sokkal több kritériumot fogalmaznak meg a jövendő társuk felé, legyen az férfi vagy nő.

Egyébként, ha a párkapcsolatból kiveszed a szexet, akkor egy nagyon közeli, mély barátságot kapsz. Ilyen sokaknál van már most is. Az ember társas lény, viszont párra tényleg csak szaporodás miatt van szüksége, ha az ehhez köthető intimitásigényt kivesszük az egyenletből, akkor barátságokról beszélünk. Vagyis nem lenne társkeresési piac, mert legalább egy barátja mindenkinek van.

2019. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
3%
Nem igazán. A nőknek nem a szex miatt fontos, hogy a férfi jól nézzen ki, hanem azért, hogy a barátnői irigyeljék miatta. A férfiaknak meg egyébként is fontosabb, hogy a nő értelmes és elviselhető legyen.
2019. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi úgy jöttünk össze a párommal, hogy eleinte nem is volt tervben a szex - én demiszexuális vagyok, egy ideig emiatt azt hittem, hogy aszexuális is (nem érzek szexuális vágyat, csak ha már nagyon szoros bizalmi - baráti - kapcsolatban vagyok az illetővel, és akkor sem akárki iránt érzem ezt)


A párom ezt elfogadta, ő tényleg ENGEM szeretett, nem számított volna a szex hiánya - azt mondta, megoldotta volna kézzel.

2019. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

#12 A nőknek nem a szex miatt fontos, hogy a férfi jól nézzen ki, hanem azért, hogy a barátnői irigyeljék miatta.


Tévedésben élsz. Én nem tudok olyanra felizgulni, aki nem tetszik. Értsd: szálkás, kissé izmos alkat, min. 175 cm magasság, ne legyen túl szőrös stb. Ha ezeknek nem felel meg, nem tudok és nemis akarok szexelni vele. A barátnőim véleménye meg pont nem érdekel, nekik amúgy is másmilyen pasik jönnek be :D

2019. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én inkább a pénzt venném ki.
2019. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 Nem is állítottam az ellenkezőjét. Attól, hogy valaki elég jól néz ki ahhoz, hogy felizgulj rá, még nem biztos, hogy ahhoz is elég jól néz ki, hogy a barátnőid irigyeljenek miatta. Utóbbihoz rendszerint magasabban van a mérce nálatok. Egyébként amit leírtál, olyan férfiak tetszenek minden nőnek, persze emellett van még egy sor egyéb követelményetek.
2019. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!