Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nehezebb a férfiak társkeresési problémáiról beszélni?

Figyelt kérdés

Akármikor körülnéztem az oldalon, azt láttam, hogy a férfiak problémái elég máshogy vannak kezelve, mint a nőké. Pár példa:

- Ha egy férfi leírta, hogy ezért vagy azért nehezen megy neki a társkeresés, elég sokszor megkapta, hogy ő csak rinyál, siránkozik. Női kérdéseknél ilyet még nem láttam.

- Ha egy kérdés kapcsán egy férfi leírta a negatív tapasztalatait a nők egy részéről (nem általánosítva, nem minden nőre ráhúzva), elég sokszor megkapta, hogy szűz vagy lúzer. Fordított esetben ezt sem láttam.

- Úgy összességében a pontozások is ezt mutatják. Több olyan hozzászólást is láttam, ahol a nő csak vagdalkozott, beszólt a férfinak és felpontozást kapott, a férfi pedig aki nem sértőn, normálisan válaszolt, lepontozást.

- Az is tipikus, hogy a férfiakat éretlenebbnek állítják be, fordított esetben pedig sokszor kikaptak a férfiak, hogy ők mit képzelnek.


Szerintetek miért jellemző ez az oldalra? És élőben miért nem találkozni ennyire szélsőséges hozzáállással?


2019. jún. 10. 22:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

"Fordított esetben" tudod mit látni?


Nyüves buta nőtlen kisfiúkat akik vérmesen fröcsögnek általánosítva a nőkre, pedig közük sem volt még egyhez sem..

2019. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm, hogy ilyen gyorsan hoztad az egyik példát, amit írtam!


"- Ha egy kérdés kapcsán egy férfi leírta a negatív tapasztalatait a nők egy részéről (nem általánosítva, nem minden nőre ráhúzva), elég sokszor megkapta, hogy szűz vagy lúzer. Fordított esetben ezt sem láttam."


Én is megkaptam már párszor, hogy sosem volt nőm és hasonló szövegeket, miközben volt komoly és laza kapcsolatom is. Azt is megkaptam, hogy fröcsögök, mert a nők EGY RÉSZÉRŐL írtam vagy épp leírtam egy adott kérdéssel kapcsolatban a tapasztalataim.

2019. jún. 10. 22:35
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem annyit panaszkodtak meg fröcsögtek itt csapatostol, hogy egész egyszerűen megunták őket és már nem kapnak buksisimit.
2019. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

Élőben is próbáld ki, hogy minden nap elmondod ugyanazt a hosszú sirámot, naponta többször. Mondjuk bent a munkahelyeden. (VAN munkahelyed, ugye?)

Aztán egy fél év múlva gyere vissza és számolj be a tapasztalataidról.

2019. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
Elhiheted, hogyha normálisan fogalmazol meg kritikát ami nem puszta agysejt pusztító förmedvény és ez mellé több eszed van, mint egy retardálógépnek nem fogsz ilyet kapni egy nőtől sem!
2019. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további 2 választ, ami rámutatott arra, amiről a kérdésem szólt!


Ez a gyk. Itt a legtöbb kérdés már fel volt téve, mégsem ugyanaz a hozzáállás van nőktől érkező gyakori kérdéseknél, mint férfiaktól érkezőknél.


Érintettként adnátok végre egy rendes választ? Ha nem érdekelnek titeket ezek a kérdések, akkor mondjuk lúzerezés helyett miért nem lapoztok? Női kérdésekhez miért nem írjátok ezt?

2019. jún. 10. 22:42
 7/36 A kérdező kommentje:

"Elhiheted, hogyha normálisan fogalmazol meg kritikát ami nem puszta agysejt pusztító förmedvény és ez mellé több eszed van, mint egy retardálógépnek nem fogsz ilyet kapni egy nőtől sem!"


Elhihetem, de ha nem ezt tapasztalom az oldalon, akkor miért higgyem? Voltak olyan válaszaim, amit az alapján írtam, hogy a környezetemben minden nő, akinek megemlítettem, egyetértett velem. Itt ugyanezekért a válaszokért rengetegszer kaptam lepontozást és beszólást.

2019. jún. 10. 22:44
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

Milliószor egyszerűbb lenne rámutatni a különbség konkrét okaira, ha példát is linkelnel az állítási mellé.

De nagy vonalakban: a férfiak nagyobb arányban vádaskodnak/hívják a nőket pénzhajhásznak vagy felszínesnek/állítják be úgy, mintha nekik isten adta joguk lenne társhoz, amit a nők önző módon mehvonnak tőlük - ezért pedig nagyobb arányban is kapják vissza pont ugyanezt a stílust.

2019. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Ezt valahogy elég nehéz elhinni.. A hiba egyébként valószínűleg nem mindenkiben van..
2019. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Mert a nők fele ennyi panaszkodast írnak ki. Egyébként aki nem ért veled egyet, az szerinted megerősíti a kérdésed. Érdekes hozzáállás.


Sok hasonlóság mutatkozik az itt panaszkodo férfiakban, mind felsőbbrendűnek meg hibátlannak tartja magát. Minden ellenérv a személye elleni támadás, amit mocskolodassal torol meg. Ja és a világ igazságtalan velük, ez még nagyon fontos ugye. Az, hogy ők hogyan viselkednek másokkal, az nem számít.

2019. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!