Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy ez vmi erkölcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy ez vmi erkölcsi fertő, és nem szívesen beszélek vele?

Figyelt kérdés

Exemről van szó.Igazából nem érdekel mit csinál,jó ideje szakítottunk.De véleményem azért van erről,mivel nekem panaszkodik,megmaradtunk olyan haver szinten,sokszor látjuk egymást véletlenül.Tehát panaszkodott arról hogy a nője mivel prosti,lakására jönnek a kuncsaftok,nem mehet fel bármikor amikor akar.Aztán volt vmi gombás fertőzés vagy micsoda,amivel őt is kezelni kellett a nő miatt.A nő lefeküdt már mindenkivel a környezetünkben az évek során.

Nem igazán értem exem,mert ennél igényesebbnek tartottam,de mióta ez folyik,megmondom őszintén hogy emberileg se vagyok rá kíváncsi.Nem beszélve arról hogy naponta nagy balhék vannak köztük,a részleteket undorítónak találom.

Szóval az én lelki békességem érdekében jól érzem ha nem beszélek vele többet mostanában ? Nekem fontos a nyugalom,így hogy egyedül vagyok,nem vagyok kíváncsi ilyen aljas sztorikra.


2019. szept. 4. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem vagy rá kíváncsi miért írsz kérdést róla? Egyáltalán minek írtál, nem értem mit akarsz konkrétan kérdezni? Vagy veled együtt szidjuk az exedet? Mire volt jó ez? :/
2019. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem erkölcsi fertö hanem az ö életük. Biztosan neked is van. Ennyi!
2019. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, ez tényleglegaljaponthu, méltatlanná vált.

De nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy már külön vált az életetek, nem tartozol neki azzal, hogy a lelki szennyesládájának használjon.

A lelkibékességed fontosabb és azért csak te felelsz. Én lezárnám.

2019. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha szakítottatok és nem érdekel mit csinál - ami jogos és érthető-, akkor miért hallgatod meg nap, mint nap? Lezártátok, Ő is alakítja az életét ahogy akarja és Te is alakítsd, semmi közötök nincs már egymáshoz.


De igen, jól érzed, ez egy erkölcsi fertő amiről írtál. Nem is értem,hogy a volt pasid miért ilyen nőt választott.

2019. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Ne beszélj többé vele,ha azon múlik a lelki békéd és nyugalmad.

Oldja meg a problémáit és ne használjon téged lelki szemetesládának.Amikor megismerte a kedvesét nem tudta,hogy prosti?

2019. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!