Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom szakítsak-e a párommal.

Mostanában egyre jobban idegesítenek dolgai, amik addig is de kezd betelni a pohár.

Közbe viszont valamennyire fejlődött is a kapcsolatunk.

Ez ellentmondásosan hangzik de így van.

Egyszerre jobb és rosszabb.


Szeretem de néha boldogtalan vagyok.

Viszont látom azt is ami meg jól alakul.


Nem tudom mit döntsek.

Ha valaki privátba ír leírom részletesebben de erre mit szóltok?

Ha egyszerre jó es rossz, mi legyen?


Szeretem de nem tudom.

Ő is engem.


2019. szept. 4. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Miért ütsz minden mondat után entert? Ez így szörnyű, olyan mint egy elcseszett vers, ami nem is rímel.


Leírhatod, nekem mindegy, nekem végtelen szabadidőm van.

2019. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már feljött benned, hogy szakíts, akkor meglépném.

De írd le, ha gondolod, van időm most nekem is.

2019. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megvan a gondolat, hogy szakítani kéne és egyre több dolog idegesít benne akkor eléggé a végét járja a dolog. Én szakítanék, nyilván nincs már meg a megfelelő érzelmi háttér a részedről ha szakításon gondolkozol.
2019. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez úgy hangzik: "háát ez nem túl jó...de sajnos nincs jobb, egyenlőre ez is jó lesz...úgy sincs kedvem most mást keresni, majd ha lesz akkor otthagyom...addig meg jó ez.."
2019. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vágyom rá, hogy mindenképp legyen valakim. Sőt, ha szétmenne ez a kapcsolat, utána szerintem egy darabig biztos nem akarnék újat.
2019. szept. 4. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Bennem is ez játszódik le mostanában, értem, mire gondolsz. Ezen a ponton érik meg az emberben a döntés. Úgyis szakítás lesz a vége, a régi tüskék miatt.
2019. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!