Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel újból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel újból a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akivel sokat irtunk tetszettünk egymásnak.. de aztán én mondtam.neki hogy hagyjuk inkább.. eltelt azóta pár év és véletlen össze futottam vele mostanába sokszor.. mindig nagyon néz.. és nagyon tetszik nekem valami megfogott benne személyesen . Hogyan kezdeményezzek nála? Nem fontoss nekem hogy párkapcsolat legyen .. elég ha 1x szexelünk irtóra vonzódok hozzá.
2019. szept. 4. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak szexelni akarsz vele akkor mond meg neki. Mivel nagyon néz biztos bejössz neki. Nem fog elutasítani egy numerát veled.
2019. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért néz, mert ismerős vagy neki valahonnan, csak nem tudja hogy hová tegyen, és ezen gondolkodik. Te képzelsz bele többet, mint ami valójában van. Nem jelenti azt hogy bejössz neki
2019. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsombi55 ***** válasza:

Az alkalmit valószínűtlen, hogy elutasítaná.. kivéve ha páros, de akkor s m biztos.


Amúgy bemutatkozás, esetleg emlékeztetés arra, hogy honnan ismered őt minimális de elfogadható kezdeményezés. Ha nem reagál negatívan azt is kibökheted, hogy érdekel.

2019. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha össze tudnál vele csak úgy feküdni, nehogy már ne tudd kinyitni a szádat.
2019. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!