Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy helyes olyan visszahuzodo (legalábbis olyannak ismertem) lány. Visszahuzodo alatt értem, hogy nem jár annyit bulizni mint társai, inkább otthon van vagy a párjával mennek ide-oda.


Nos, a párjával közel 5 éve vannak együtt és most már inkább se veled se nélküled kapcsolat. Most pont rosszban vannak. 1-2szer eljott velünk kikapcslodni a lány (a baráti körrel).


Egy idő után pici becsiccsentett és táncolt (kavart), jól érezte magát kb olyan jól, hogy úgy éreztem bejovok neki (nem lett semmi, meg ismerem vagy 5-6 éve. De nem tudtam hova tenni, hisz több éve nem találkoztam vele, nem is tartottuk a kapcsolatot. Ha köszöntünk akkor is a palijaval volt, akit ismerjük.)


A kövi kikapcsolódáskor nem mentem, meg is említette hogy nagy kár.. Volt ott egy másik pali, akit úgy 1-2 hete ismert csak meg. Vele is kicsit osszemelegedett és táncoltak, plusz kézen fogva távoztak..


Ezt én nem tudom hova tenni. Van egy régóta tartó kapcsolata, alapból nem egy kicsapongó életet élő csaj, és minhint rosszba van a palijaval ezt csinálja. Nem azt mondom megcsalja de kitudja, az is lehet...

Most ha azt mondaná jöjjünk össze, akkor mit tennétek?


Én vhogy nem tudnék összejonni vele, barmennyire is szimpatikus. Netán ugyan ezt csinalna akkor is?


Vagy ezt hozza ki a visszahuzodo lanyokbol? De akkor miért nem zárja le a kapcsolatát és azzal szórakozik annyit amennyit akar. Így kicsit gáz, és olyan mintha a palijat kihasznalna.

Nem mehet sehova, meg fizukor egyből kirándulás, költés stb. (mondjuk ezt csak mondják egyesek...).


Mi a véleményetek erről?

Elgondolkodtam hogy meglehetne hódítani, de utána gondolkodtam, hogy azért ha ezt csinálja akkor nem biztos hogy jó ötlet...


Utóirat:ékezetekert bocsi, telorol írok.


2019. szept. 5. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A fiatalon több éves kapcsolatban lévő lányok, akiket a környezetük visszahúzódónak tart, általában oltári nagy ribizlik tudnak lenni. Vinném pár köre, de komoly nőnek nem tartanám, mert még nem nőtt be a feje lágya.
2019. szept. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A leírás alapján max 20 a csaj. Ha így van akkor felejtős. Max 1-2 menetre való az ilyen már bocsi.

Voltam hasonlóba mint az említett lány párja. Még az idő is majdnem jó. Engem a félénk kislány 2x csalt meg ami kiderül utólag. (fene tudja mennyi volt)

KEdves kis félénk lányka volt, majd idővel rájött hogy kell a csávóknak és eleinte egy kis flört. (Mint veled) utána már mással is kis csipkelődés, mert nem volt minden rendben köztünk....


Ha össze jönne veled vagy mással a "megszokás" miatt biztosan keresné az exet.. Legyen ez a szex vagy bármi ami nem olyan mint gondolta.. Kell a megszokott rutinos dolog. Nem ajánlom hogy egy barátságot feldobj egy kis hancúrért. Bár te tudod mi ér többet...

Én a te helyedben megpróbálnám. Max nem jártok csak keféltek párszor. Később még bánni fogod hidd el, de akkor már mindegy lesz...

Na sok sikert ;)

2019. szept. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhányan azt hiszik aki visszahúzódónak néz ki, már nem is ember annyira meglepődnek azon hogy ugyanolyan mint a többi ember. Ez kb olyan mint hogy nahát visszahúzódónak nézel ki hogyhogy te is enni akarsz vagy hogyhogy te is szeretnél valamiket és elérsz valamiket. Ránéznek valakire visszahúzódónak néz ki és akkor azt hiszik hogy ővele mindent meg lehet csinálni. De nem lehet mert igazából nem az a gond hogy a visszahúzódók milyen szemetek vagy extra dolgokat akarnak vagy önzők lennének, hanem az hogy amiatt hogy visszahúzódónak néz ki, az emberek meglepődnek azon hogy neki is vannak szempontjai tehát az átlagos viselkedést ő is fogja hozni. Attól hogy megjelenésre visszahúzódőnak tűnik attól ő nem azért él hogy másoknak jótékonykodjon. Nem minden visszahúzódó megcsalós, max ugyananyi a megcsalós köztük mint a nagypofájúak között de tőlük ez jobban feltűnik mert tőlük önfeláldozást várnak.
2019. szept. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez a konfliktuskezelési technikája, hogy mástól kerrs inkább figyelmet, ahelyett, hogy kirakná a paliját. Nagyon magányos lehet. Viszont mindenki azt írja, hogy nem komolyan vehető. Ami igaz is. Viszont ő se vesz itt komolyan senkit, amint megint jóban lesz a párjával, pont fe fog sz.arni mindenkit.

Nem is tudnál összejönni vele, mivel nem szakított még.

30n

2019. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Kapcsolatfüggő szar. Tuti kerülném... akarom mondani megdugnám ha bejön, de kapcsolatra nem kéne. Velem ne legyen együtt senki csak azért, mert éppen nem talált jobbat, és valakivel lennie kell.. Pfujj!
2019. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ui: én is telóról írok. Ne legyen kifogás már, hogy béna vagy leszedni egy ékezetes bill. appot... 🤦
2019. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,hogy baj van a kapcsolatával és ahelyett,hogy szakitana,így vezeti le a feszültségét.
2019. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nem csak én gondolom úgy ahogy.


Tényleg magányos lehet, mert insta sztoriban is kirak egy képet és rarak ilyen szivecskes húzós ízét, meg szivecske és igen/nem... Már nekem ez fura, ha palija van.

2019. szept. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!