Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelembe esni? Kiégtem volna?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5-2 éve folyamatosan randizom, volt jónéhány, ahol volt közös hang is, de valahogy mégsem sikerül azt éreznem. Ők éreztek irántam, csak sajnos ez részemről viszonzatlan lett. Úgy érzem, mintha ez a “képességem” elveszett volna.

Még az első találkozók előtt sem izgulok egy kicsit sem, mikor indulni kellene van bennem egy olyan érzés, hogy “ajj mindjárt menni kell, sok kedvem nincs ehhez az egészhez”. Sokszor eszembe is jut, hogy ha ez így folytatódik kifutok az időből, és késő lesz már. Napi szinten nyomasztanak ezek a gondolatok és gondok, a rabja lettem ennek az egésznek. Bűntudatom van azok a lányok miatt, akik éreztek valamit, én pedig kb. mint öreganyám mélyhűtője. Hogy tudok ebből az egészből kiszabadulni? Hogy tisztázzam magamban az előző időszakomat? Segítséget és válaszokat előre is köszi!

24/F


2019. szept. 5. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ne erőltesd a társkeresést egy darabig, legyél egyedül, élvezd ezt az állapotot. Adj magadnak időt, nem kell elsietni és mindenkinek esélyt adni, hátha. Ismerkedj emberekkel kötetlenül, maradj nyitott, de addig ne randizz amíg nem találkozol egy olyan lánnyal, aki előhozza benned a vágyat arra, hogy legyen köztetek több is, akivel újra izdulsz, ha randira mész. Addig minek erőltetni?
2019. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ez a netes társkeresősdi annyira erőltetett.

Az igazi szerelmet nem te akarod, hanem lecsap rád.

Kézzel-lábbal kapálózol ellene és nem azon gyúrsz, hogy mikor tudsz már végre lángra gyulladni, hanem hogy hogyan tudnád eloltani. Mindaz, ami nem ilyen, csak gyenge utánzata az igazi szerelemnek.

Szóval ne akard annyira, szerelmesnek lenni nagyon veszélyes.

2019. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mert 24 évesen annyira idős vagy, igen kifutsz az időből, mert 2 éve nem találsz megfelelőt a sok kamucsajból.

Az nem jutott eszedbe, hogy ennyi randi után változtass? Vagy tarts szünetet?

2019. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!