Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg kiégtem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Egy jó ideje már szingli. Nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot mert vágyom arra hogy szeressenek és én is szeressek valakit. Ezt viszont csak akkor érzem, mikor egyedül vagyok. Többször futottam neki az ismerkedésnek férfiakkal. De kapcsolatig egyikkel sem jutottam el, mert mikor együtt vagyok valakivel, folyamatosan a hiáit veszem észre. Törődnek velem, figyelnek rám, kedvesek és udvariasak. De mégsem elég nekem. Azt érzem, hogy nem vagyok elég jó és emiatt kiábrándulok belőlük és alig várom, hogy megszanaduljak tőlük. Miközben más lány örülne ha fele ennyit törődnének vele, nekem ez sem jó. Miután elválnak útjaink meg befordulok, vele akarok lenni, hiányzik egyfolytában rá gondolok és szenvedek. Ilyen se veled se nélküled érzes. Viszont mindenkivel ezt érzem. Azzal is akivel mondjuk csak egyszer találkoztam. Mitőo lehet ez? Kiégtem érzelmileg?
2017. szept. 17. 11:51
 1/6 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kiégtél de rossz ezt olvasni.
2017. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem érzelmi kérdés.

Elméddel idáig nevelted magad, avagy egy torzultságot e szintre erősítettél. Neveld át magad.

2017. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak rossz vágányon vagy.
2017. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted utolsó?
2017. szept. 17. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

most te nem vagy elég jó, vagy a pasiban vannak hibák?


utóbbit a szerelem érzése fedné el, de ha az nem jön, akkor látod a reális képet. ezért alakult ki az evolúcióval a szerelem. Szóval nem rossz az, hogy már első pillanattól kezdve látod, hogy szerelem esetén miért szakítanátok 2-3 év múlva, amikor már nincsenek hormonok! :D


kiéghettél. de a szervezeted újratöltődik majd, és akkor újra szerelmes lehetsz.

tehát nagyon megterhelő a szerelemhormonok hatása alatt lenni, kb drogos vagy olyankor. majd egyszer jön valaki, aki újra szerelmet generál benned, de most nem.

2017. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkerülő kötődésben szenvedhetsz. Ez pszichológus szakterület.
2017. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!