Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiniként folyton egymáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként folyton egymáson lógtunk, felnőttként nehezen esek szerelembe. Ezzel más is így van?

Figyelt kérdés
Tinikoromban az első barátommal egész nap csetelgettünk, kb minden nap találkoztunk is. Most már viszont el se tudnám képzelni, hogy valakivel egész nap csetelgessek, nincs is nagyon kedvem hozzá. Sokkal függetlenebb típus lettem. Szerelmes is csak hónapok után leszek, mikor már alaposan megismertem a “páromat”, nehezen kezdek bízni másokban. Más is ilyen lett felnőttkorára?

2018. febr. 2. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Egyénfüggő. Te ilyen zárkózott, magadnak való, érzelemmentes pasi vagy. Lehet hogy elég kicsi az érzelmi intelligenciád is.

És miért bízol nehezen a másikban? Talán csalódtál a múltban?


"nincs is nagyon kedvem hozzá. "

Hogy akarsz így párkapcsolatot, ha nincs hozzá kedved, hogy beszélgess a másikkal?


Lehet, hogy neked nem is való kapcsolat.

Vagy csak egy ugyanilyen típusú csaj való hozzád.

2018. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

#1

Attól még nem lesz valaki "érzelemmentes", hogy függetlenebb típus.

Mondom ezt úgy, hogy én egyébként nagyon ragaszkodó vagyok...


Kérdező:

Én pont fordítva. Kamaszkoromban a hátam közepére kívántam azt, hogy valaki minden nap rajtam lógjon.

Most viszont, fiatal felnőttként el se tudom képzelni úgy a kapcsolatom, hogy ne töltsünk együtt minden estét.. :D

N

2018. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Lány vagyok :D Amúgy azért nem akarok folyton csetelni, mert félek, hogy rátelepszek a másikra. Közben amúgy jobban belegondolva vágynék rá, csak bennem van ez a gát, hogy játszani kell kicsit az elérhetetlent...de lehet ezt én gondolom rosszul?
2018. febr. 2. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Ezt mondjuk valóban rosszul gondolod.

Minek akarod megjátszani egy kapcsolatban?

Inkább keress olyan párt, akivel passzolnak az igényeitek. Régen én is aggódtam, hogy majd minden pasit elüldözök ezzel, hogy sok együtt töltött időt és beszélgetést igénylek, de tudtam találni olyat, akinek szintén igénye van erre, így se nekem nem kell visszafognom magam, se ő nincs idegesítve.

Nincs ilyen téren "jó" vagy "rossz" igény, csak annyi a trükk, hogy olyan partnert találj, akivel illenek az igényeitek.

Tök jó lehet egy olyan kapcsolat is, ahol nincs mindennapos kontakt, ha mindkét fél így szereti. Meg tök jó lehet egy olyan kapcsolat is, ahol sülve-főve együtt van a két ember, ha mindkettejük ezt preferálja.

Akkor van gond, ha nagyon mást igényelnének, és akkor egyikük mindig el lesz nyomva, az pedig sose vezet jóra..

2018. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"hogy játszani kell kicsit az elérhetetlent...de lehet ezt én gondolom rosszul?"


Igen, te gondolod rosszul. Olvass utána a játszmáknak. Ezeknek semmi értelmük sincs.

Látszik, hogy még éretlen kislány vagy. Az érett felnőttek nem adják az elérhetetlent és nem játszmáznak.


#2

Értő olvasás??

Hogy függ össze az érzelemmentesség a függetlenebbel?


Erre értettem: "Szerelmes is csak hónapok után leszek,"

2018. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Még mindig nem értem. Én is csak hosszú idő után leszek szerelmes. Akkor viszont nagyon. Mi a túró köze van ennek az érzelemmentességhez? :D

2018. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Na én is ilyen vagyok. Félek csak úgy szerelembe esni, nagyon megfontolt vagyok :D Százszor átgondolom, hogy jól választok-e.
2018. febr. 2. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Egy tini konnyen lesz "szerelmes", meg sztarokba is. Aztan kesobb rajon, a szerelem nem rajongas.
2018. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kérdező? Volt nagy csalódás, szerinted ennek köszönhetően lettél ilyen?
2018. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Egy idő után zavar, ha velem vannak mások, nagyobb a térigényem. Szerintem természetes, mindenki megtalálja normális esetben a maga dolgait a maga életében, meg szeret félrevonulni a gondolataival, egyedül tevékenykedni...
2018. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!