Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy bejövök-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy bejövök-e a pasiknak?

Figyelt kérdés
Eddig nem kaptam visszajelzéseket, mert nem élek valami nagy társasági életet. Vagy csak vizsgákra készülök és dolgozom, vagy csak otthon olvasok és a gép előtt ülök.

2019. szept. 5. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Volt már kuki a nunidban?


Igen? Bejössz nekik.

Nem? Nem biztos, hogy bejössz nekik.

2019. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1# ez hülyeség. Nem csak azok a lányok szépek akik lefeküdnek fűvel fával
2019. szept. 5. 18:53
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha megnéznek, esetleg szemeznek veled.

Észre szoktad venni, hogy megnéznek utcán vagy tömegközlekedési eszközön?

2019. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3# Szoktak nézni, de nem vagyok biztos benne, hogy azért néznek mert bejövök nekik vagy azért mert pont ellenkezőleg.
2019. szept. 5. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:

Gondolom azért néznek mert tetszel nekik, szerintem akkor nem néznének ha csúnya lennél.

Volt esetleg aki meg is szólított vagy elhívott valahova?

2019. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pár éve leszólított egy srác ennyi :D
2019. szept. 5. 19:27
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Az igazi szép lányokat füttykoncert kíséri. Volt olyan osztálytársnőm, egy hét alatt bezsebelte azt a bókmennyiséget, amit én egész életemben kaptam.

Állandóan utána fordultak a pasik az utcán. Autóból dudáltak rá, kikiabáltak neki. Osztálykiránduláson mint a pióca, odaült az asztalához az ismeretlen srác és ott zaklatta. Állítólag kistini korában volt egy srác, aki befeküdt a kapujukba és nem akart onnan elmozdulni.

Egyébként én nem értettem, mert én nem láttam igazán szépnek. Hullafehér, sápadt arca volt, hosszúkás formájú. Nem volt igazi szőke, olyan vegyes haja volt, de nem is szalmaszínű, de nem túl hosszú, max. a válláig ért. Nagy keskeny szája volt és lapos melle. Nagyon magas volt, olyan 180 cm, aránytalan, langaléta kezekkel és lábakkal. A lába pipaszár volt. De döglöttek érte a pasik. Tény, hogy kihívóan azt figyelte állandóan, hogy ki nézi meg őt az utcán, el tudom képzelni, hogy folyamatosan szemezett, jeleket adott. Nem tudom másra fogni azt a feltűnést, amit keltett az utcán, mert tényleg nem volt szerintem olyan nagyon szép. De az biztos, hogy ő bejött a pasiknak.

2019. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az a baj,így mi sem tudjuk hogy bejössz e nekik vagy nem.

Látni kellene ahhoz.

2019. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha valakinek volt már fütyi a nunusban, az fűvel fával lefekszik?


Te normális vagy?

2019. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
A férfiak nemcsak annak tennék be a kukit a nunusba, aki tetszik nekik. Hű, micsoda meglepetés.
2019. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!