Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes pasiknak nagyok az igényeik a nőkkel kapcsolatban aztán mégis beérik egy átlagossal vagy rosszabbal?

Figyelt kérdés

Voltak és vannak a környezetemben pasik, ők maguk nagyrészt nem nagy számok, de szinte minden nőt krititálnak, a csinosakat is.

Nagy a szájuk, hogy ilyen legyen, meg olyan legyen. Ilyen legyen a melle, ilyen a lába, ilyen feszes a feneke, hozzá szép is legyen, szexisen öltözzön.....Fullos legyen, kisportolt, ne lógjon semmije.

Némelyiknek már elég irreális elvárásai vannak amúgy is, de főleg magához képest.


Aztán mégis összejönnek egy átlagossal vagy annál kicsit rosszabbal.


Ha ennyire járt a szája arról, miért érte be végül az elvárásaihoz képest kevesebbel?


Komolyan nem értem őket.


(És nem kamaszokról, felnőtt emberekről beszélek).



2019. jún. 15. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Honnan tudod, hogy rosszabb? :D
2019. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyeneket hangoztatnak, akkor csak nagyobbnak akarnak látszani, környezetüknek igyekeznek bizonyítani hogy ők mennyire bíznak magukban, nem elégednek meg akárkivel...
2019. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert kapnak az alkalmon, hogy valaki van dugni.

Addig meg azt hiszik, menőnek tűnnek attól, hogy elmondják, nekik oylan csaj kell, jár.

Nekem egy rokonom ilyen felszínes, ostoba...

2019. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ok, menőnek akar látszani, de nekem ez olyan unszimpatikus.


Még csak nem is adonisz legtöbb, hogy ilyen elvárásai legyenek, és olyan felszínesnek tűnnek nekem. Mintha csak a külső lenne nekik a lényeg.


És pont hogy az égő szerintem, hogy jártatják a szájukat nekik milyen nő kell, aztán mikor látom van valakije, látom lám, egyáltalán nem olyan mint amilyenről papolt.


Inkább maradna csendben.


Nem is tudom, ennyire felszínesek, vagy nincs önkritikájuk, vagy kisebbrendűségi érzéseik vannak?

2019. jún. 15. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Jobb esetben bejött náluk a képbe az érzelmi kötelék, és rajottek hogy, a "fullosság" a nőkben nem fogja őket annyira boldoggá tenni, mint az, ha jól kijönnek egymással.


Rosszabb esetben még mindig úgy néznek a nőkre, ahogy, és csak azért álltak le a párjukkal, mert kellett valaki, akivel rendszeresen dughatnak, és aki el mossa utánuk a csetrest.

2019. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
A fotelharcosok ilyenek
2019. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Ne kritizáld őket. Te sem vagy különb, mint ahogy senki sem. Az élet szinte valamennyi területén előfordul, hogy fiatal és tapasztalatlan korunkban vehemens véleményt alkotunk, hogy mit és hogyan teszünk, ha arra kerül a sor. (Pl legtöbbször szüleink kritizálása közben, amikor elképzeljük, hogy mi hogyan csináljuk majd.) Aztán amikor elérkezik a mi időnk, elfelejtjük valamikori, mérhetetlen önbizalomtól kicsattanó nézeteinket, és csináljuk, ahogy LEHET.

És pont ez a baj, hogy a legtöbben elfelejtjük, és mintha mi bűn nélkül valók volnánk, kritizálunk másokat.

2019. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én ismerősömnek, akiről írtam, önkritikája nincs. Meg tök buta csomó dologhoz, mégis lenéz, lehülyéz mindenkit.
2019. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem kritizáltam őket, feltettem egy kérdést, mert egyszerűen nem értettem.


Másrészt, ha figyelmesen olvastad Miquel, írtam hogy sajnos nem kamaszokról, nem fiatalokról írtam hanem bőven felnőtt emeberekről, van köztük huszon éves, van aki már 30 elmúlt, valaki 40 körül van.


Ennek semmi köze ahhoz, hogy kritizáljuk-e a szüleinket kamasz korunkban, mi hogyan csinálnánk.


Sajnos valakinél az idő sem változtatja meg a hozzáállást, mellesleg nem én kritizáltam másokat, hanem ezek az emberek kritizáltak más nőket olyan, akár jelentéktelen testi hibákért is, amikről nem feltétlen tehettek. (Mielőtt még nagyon védenéd őket).

2019. jún. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!