Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel a nyáron randizgattam kavartunk egymással!

És nem voltam biztos benne, hogy jó lenne ha összejöttem volna vele.

Most jóban vagyunk néha találkozunk bulikon, MSN-en beszélünk néha.

És ő időközbe bepasizott de állítása szerint nem érdekli a fiú akivel van ha van neki egyáltalán!


És amikor találkoztam vele legutóbb nagy elkápráztatott és rájöttem hiba volt, hogy nem jöttem össze vele!


Szerintetek hogyan tudnám meghódítani?


2008. nov. 15. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

hiba volt hogy nem jöttél vele össze? vagyis akkor ő akarta volna? ez már egy jó jel, azaz tetszettél/tetszel neki


próbálj meg gyakrabban összefutni vele, az msn-nel sokra nem fogsz menni... (max ott kérdezd meg hogy nem tud-e valami jó bulit hétvégére, de semmi komolyat ne próbálj neten elintézni)


aztán ha taliztok, légy laza, bókolj neki... érezzétek jól magatokat! aztán esetleg kisérd haza este, és egy jóéjtpuszi/csók hogyha érzed hogy ő is akarja :) akkor nyert ügyed van


aztán egy-két ismétlés, és tied a csaj szive ;)

sok sikert

2008. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen nagy hülye voltam hogy nem jöttem össze vele!


Két külön suliba járunk és nagyon nehéz összeegyeztetni egy időpontot de nagyon szeretném felkelteni ismét a figyelmét és ekkora hibát az életbe el nem követni!

2008. nov. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!