Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány tetszik nekem hogyan tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még nem volt barátnőm, hogy kezdjek bele? Nincs tapasztalatom az ilyenekben. Amúgy főiskolára járok és a lány velem jár 1 csoportba magyarán mintha osztálytársak lennénk, először is a legfontosabb hogy kerüljek vele beszélő viszonyba? Ha ez meglenne már mindjárt könnyebb lenne de enélkül nehéz. (amúgy most vetem fel msnre, de egyenlőre nem merek ráírni , nem tudom mit kéne egyáltalán írnom, mivel még a beszélőviszony nincs meg igazán)Nem azt mondom hogy rosszban vagyunk , sőt olyan ember nincs akivel rosszban lennék de jóban se vagyunk, amolyan köszönünk egymásnak és ennyi.
2009. júl. 21. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó, hogy felvetted :) ez már haladás^^

Hát semmiképpen ne kezd úgy mint pár fiú ( ez akkora gáz szerintem )

" szia. van barátod ? és bejövök neked ?" <-- na eztne..:D

Ismerd meg. Kérdezősködj róla , hogy mit szeret... Mi a hobbija, hol van szivessen, miket hallgat, ilyenek.Elsőnek érd el, hogy ő is rád írjon msn-en, érdeklődjön irántad. Mikor már úgy érzed , hogy sinen vagy akkor hívd el valahova. Ne zsúfolt helyre... ne is moziba:/ első randin nem valami előnyös... Csendes , nyugodt helyre vidd ahol még jobban figyelhettek és jobban megismerhetitek egymást :] Sok sikert :)

2009. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az előző válaszhoz tenném hozzá (ami konkrétan helyes :)), hogy ha nem ennyire egyszerű a helyzet akkor kicsit bonyolultabb taktikát kell használni... kicsit hosszabb lesz, de nálam mindig bejön :D Figyelni kell egy kicsit, és megfigyelni, kikkel lóg, kik a barátai, akikkel a legtöbbet van. Közülük az egyikkel jóban kell lenned (Vagy összebarátkoznod). Ez után együtt (te, ő, meg az "új" barátok, esetleg régi barátaid) mentek el mindenfelé, és ha jól figyelsz, a csajról nagyon sok dolgot meg lehet tudni ilyenkor. Ha valami nagyon tetszett neki egy kis idő után elhívhatod úgy, hogy csak ketten vagytok már. Ez semmiképpen sem feltűnő. De a titok nyitja az egészben, hogy CSAK barátként kell először közelítened hozzá, tehát nem jó ötlet "csőre-töltve" menni :D Hogy mikor kell belekezdeni a keményebb hajtásba, az lánytól függ...
2009. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ajánlom neked a zsiráf ujság honlapján egy régebbi cikket amit jó magam írtam akkor tuti siker :d
2009. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mikor elmentek egymás mellett, mondd neki hogy várj bocsi, várj egy kicsit, ekkor rádnéz, és ha a szemedbe néz, 1-2 mp múlva mondd neki hogy semmi, csak azt akartad hogy a szemedbe nézzen... ;)bátorság kell hozzá, de fel fog rád figyelni, és hát a többi majd alakul... ha nem fog kezdeményezni ezek után sem, akkor ismét neked kell lépned, és oda kell menned hozzá, és el kell hívnod valahová... este legyen az időpont és ahogy fentebb írták nyugis hely, hogy csakis egymásra tudjatok koncentrálni...hagyd az msn-t... hülye dolog... persze könnyebb msn-en dumálni, kevesebb gátlás, stb stb... viszont sztem csak az első találka után írj neki msn-en... előbb élőben ;) bátorság kell hozzá, viszont sokkal többre fogja értékelni, mintha msn-en kezdenél el vele beszélgetni... sztem... de hát sok sikert :) 17/F
2009. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem az egyik lehető legfontosabb az ha a lány koppintana akk ne görcsölj tovább, keress mást. ha netán beleesel úgy mégnehezebb lesz összejönni vele éppazért mert görcsölni és hibázni fogsz
2009. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De suli később kezd aztán az még hossszzúúúúúúú idő és azért gondoltam msnre.
2009. júl. 25. 18:39
 7/8 anonim válasza:
0%

Itt nagyon jó tanácsok vannak a kérdéseddel kapcsolatban:

www.deviantclip.com

2009. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem akkor is hagyd az msn-t, pláne ha még tapasztalatlan vagy a csajozás terén. volt ismerősöm, aki úgy járt, hogy msn-en ismerkedett, aztán élőbe azt se tudta miről beszéljen... dehát ahogy gondolod, én a helyedbe várnék, nyáron meg még gyakorolnék ;) próbálj ismerkedni olyan lányokkal, akiktől nem akarsz semmit... az se baj ha nem sz eseteid, gyakorlásnak jó, és könnyebb mint a kiválasztottal.. és legalább lesz fogalmad róla, hogy kb mit hogyan kell csinálni ha eljő az év kezdete... ;)
2009. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!