Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Én kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Volt nemrég egy házibuli egyik barátomnál. Ott volt egyik fiú ismerősöm is. Nem tagadom kicsit ittunk.. aztán a srác odajött mellém átkaroltunk egymást, sokszor megpuszilt arcon, majd egyszer megcsókolt. Később még nagyon sokszor, meg az ölébe ültetett ilyenek.. azt mondta hogy ha józan lenne akkor is megcsókolt volna, meg hogy ő összejönne velem. Másnap msn-en írta hogy ő többet is szeretne( gondolva erre a járásra ) írtam neki h én is. Azt írta vissza hogy de azért előtte találkozunk kellene.. De azóta nem is beszéltünk erről :S Rám ír de szóba se jön a találkozás.. kérdezzem meg én hogy mikor találkozzunk? Úgy érzem kezdek beleszeretni a srácba.. L.
2010. júl. 14. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
te hozd szóba a fiú nagyon fog örülni neki:D
2010. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mit veszíthetsz vele?
2010. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajta! Mire vársz?
2010. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én is voltam úgy vele,h a srác mondta,h talizhatnánk...aztán nem beszélt róla egy ideig,de végül én felhoztam vhogy,találkoztunk is,jó volt..:P Szal sztem is felhozhatod,hogy mi lenne ha talákoznátok ;)

Sok sikert :D

2010. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 14. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!