Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért árazta ki az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért árazta ki az átlagos (vagy kicsit gyengébb) kinézetű huszonéves srácokat a piac, miért nem jut nekik barátnő?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy végignézek a korosztályomon, ismerősökön, és véletlenül a bénábban kinéző férfiaknak nincs barátnője, vagy még nem is volt soha, ilyeneket is ismerek párat.


Durva de itt vagyok én 28 éves férfiként, amikor már a feleségemet kéne keresgetni, eközben még barátnőm se volt soha.


Pár futó kaland, több nem.


A lányok pedig dőzsölnek a férfiaknak, kolbászfesztivál veszi körbe őket és a legjobb pasikkal kezdenek csak.


Vagy esetleg a "jövővel" rendelkező pasikkal, ergo gazdagabbakkal.


Ti hogy élitek meg hogy kiszorultatok a piacról?


2019. szept. 7. 08:40
1 2 3 4
 1/40 Lazy Lover ***** válasza:
18%
Le ràgott csont 1 fèrfi többlet van itt van a sok külföldi azok mellett nem rugsz labdàba 2 a social mèdia ki mosta az agyukat hogy te a legjobbat èrdemled ne èrd be kevesebbel illetve menõ lett a szinglisèg
2019. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
Hülyegyerek :D
2019. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
19%

Nyugodj meg 15-20 év múlva fordul a kocka és te leszel kelendő. És bármilyen hihetetlen vannak nagyon jó 35-40+ nők. Igaz a legtöbbje dagadt, lelkileg sérült , akár bántalmazó kapcsolatból jön, nem szexel, + gyerek , de annyi van belőlük mint a szemét. Szóval tudsz válogatni.

Sajnos mint millió másnak neked is csak ez jut majd.

2019. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
59%

Én “gazdagabb” vagyok, és nekem sincs barátnőm közel 4 éve. Annak is úgy lett vége, hogy megcsalt, teljesen tönkretett. Van pár “gold digger”, és ennyi. Néha egy-egy alkalmi kapcsolat.

Én már nagyjából letettem erről. Januárban randiztam utoljára, de ő is eltűnt pár tali után; mint később kiderült, összejött mással.

Lehet, hogy vannak őszinte, megbízható, hűséges lányok. Nem kizárható. Viszont hogy engem elkerülnek, az tény.

2019. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%

Mi az hogy "nem jut"??????????????????

A nő az limitalt kiadású árucikk vagy mi a franc??????? Lehet, hogy a beteg agyad miatt szorultal ki a nem létező piacról....

2019. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%
Hagyjad, úgyse ismeri el ez se, hogy nem normális.
2019. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hol éltek, de felénk olyan átlagos vagy gyengébb kinézetű fiatal srácoknak van barátnője/felesége, hogy csak csodálkozik az ember.
2019. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%

Mindig sírtok!

Úgy teszel, mint a kötelező lenne valakinek összeállnia veled. Ez nem így működik.

2019. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
63%

Gyérebb kinézetű pasiként is lehet barátnőd, csak

1. sokkal nehezebben

2. hasonló szintű nő

2019. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
54%
Ez van, amikor a xar külső még xarabb belsővel párosul, és pénzzel se tudsz kompenzálni.
2019. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!