Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért árazta ki az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért árazta ki az átlagos (vagy kicsit gyengébb) kinézetű huszonéves srácokat a piac, miért nem jut nekik barátnő?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy végignézek a korosztályomon, ismerősökön, és véletlenül a bénábban kinéző férfiaknak nincs barátnője, vagy még nem is volt soha, ilyeneket is ismerek párat.


Durva de itt vagyok én 28 éves férfiként, amikor már a feleségemet kéne keresgetni, eközben még barátnőm se volt soha.


Pár futó kaland, több nem.


A lányok pedig dőzsölnek a férfiaknak, kolbászfesztivál veszi körbe őket és a legjobb pasikkal kezdenek csak.


Vagy esetleg a "jövővel" rendelkező pasikkal, ergo gazdagabbakkal.


Ti hogy élitek meg hogy kiszorultatok a piacról?


2019. szept. 7. 08:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
73%

Rossz kategória!

Üzlet és pénzügyek kategóriába tedd.

2019. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kérdés egy apróhirdetés. Reddit pua és társai.
2019. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%

"nem jut"


Neked nem azért "nem jut" nő, mert mások elhappolják őked előled! Te az a típus vagy, aki akkor sem kéne a nőknek ha te lennél az utolsó a földön! Amúgy azon kívül, hogy vered magad hogy nincs nőd, van egyáltalán életed? Érdekel bármi is?

2019. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
48%

> Ez van, amikor a xar külső még xarabb belsővel párosul, és pénzzel se tudsz kompenzálni.

Nagyfokú empátiára vall valakinek a személyiségét ismeretlenül "leszarozni". Feltételezem, te meg vagy róla győződve, hogy remek személyiséged van, ugye?

Nem, egy undorító alak vagy.

2019. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%

Jól irja a 13-as! Szükség lenne egy kis önreflexióra. És ezt lanykent írom, akihez senki nem akar közelebb kerülni. (Kivéve nagy ritkán ürítésre, de az sem a nőknél sikeres férfiak részéről jön.)

És hogy miért? Mert mondjuk sok minden osszejott az elmúlt 1-2 évben, nem jó periódusban vagyok, így maximalisan megértem, hogy egy ferfinek sincsen kedvd hallgatni a rinyalasomat, meg asszisztálni, amikor éppen megborulok. És nem, kicsit sem vagyok olyan csinos, hogy a hisztit kompenzálni tudnám vele. Tudod, ezt hívják önreflexiónak. Nem másokban kellene keresni a hibát.

2019. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

"Amúgy azon kívül, hogy vered magad hogy nincs nőd, van egyáltalán életed? Érdekel bármi is?"


Miért ne lenne életem? Teljesen normális férfi vagyok. Azt leszámítva hogy nem vagyok külsőre valami jó pasi.

2019. szept. 7. 11:40
 17/40 anonim ***** válasza:
2%

#15


Melletted azért nincs senki mert nem akarsz magad mellé swnkit. És nem azért mert csak szexelni akarnak veled.

Rengeteg férfi támogatna, segitene lelkileg és lenne melletted, csak jobb előadni a wonder womant...

2019. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

"Szükség lenne egy kis önreflexióra. És ezt lanykent írom, akihez senki nem akar közelebb kerülni. (Kivéve nagy ritkán ürítésre, de az sem a nőknél sikeres férfiak részéről jön.)"


Gondolom te se nagyon veszed észre a csúnyább férfiak közeledését.

2019. szept. 7. 11:41
 19/40 anonim ***** válasza:
57%

#17, Mutass egyet!😂😂😂😂😂😂😂

Bár inkabb ne, már nem érdekel.


#18 Csak csunyacskabb pasijaim voltak, akiknek vagy az első kapcsolata voltam, vagy max a második. Egyik sem tudta, hogy hogyan kellene bánni egy nővel. Náluk a kapcsolat kimerült annyiban, hogy attol kezdve volt rendszeres szex...

2019. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
54%
Erősebb kutya baszik. Isemred a mondást? Az evolúció a legrátermettebet szaporítja, a nyomiknak veszniük kell, az ő génjeinek nem szabad öröklődni. Ennyi egyszerűen. Nyomi vagy, feszt vinnyogsz valamelyik regisztrációddal az oldalon.
2019. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!