Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért árazta ki az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért árazta ki az átlagos (vagy kicsit gyengébb) kinézetű huszonéves srácokat a piac, miért nem jut nekik barátnő?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy végignézek a korosztályomon, ismerősökön, és véletlenül a bénábban kinéző férfiaknak nincs barátnője, vagy még nem is volt soha, ilyeneket is ismerek párat.


Durva de itt vagyok én 28 éves férfiként, amikor már a feleségemet kéne keresgetni, eközben még barátnőm se volt soha.


Pár futó kaland, több nem.


A lányok pedig dőzsölnek a férfiaknak, kolbászfesztivál veszi körbe őket és a legjobb pasikkal kezdenek csak.


Vagy esetleg a "jövővel" rendelkező pasikkal, ergo gazdagabbakkal.


Ti hogy élitek meg hogy kiszorultatok a piacról?


2019. szept. 7. 08:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
A testalkatom, meg az arcom (orrom, szám, állam). De en már berendezkedtem az egyedüllétre es jó így nekem. Sokkal nyugodtabb vagyok, nincs megfelelési kényszer, nem érzem megalazva magamat, nem kell alkalmazkodnom. Szóval jó így nekem egyedül.
2019. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Én is berendezkedtem rá, mert csak így lehet túlélni. De belül te is érzed hogy társas lény vagy, akárcsak mindannyiunk.


Hány éves vagy?

2019. szept. 7. 15:35
 33/40 anonim ***** válasza:
83%

"Én emberszámba szoktalak titeket venni."


Ez nem igaz. Egy minimális szintű visszaszólás kell, és máris köpöd egymás után a "csak egy nő tud ilyen ostoba lenni" jellegű kommenteket. Szóval fejezd be a hazudozást.

2019. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de en nem érzem ezt. Mindig is egyedül voltam, ez akkor valtozott, amikor tortent egy nagy törés az eletemben. De amióta kezdek ezen felulkerekedni, a tarsasag utani vagyam igy szűnik. Kozeledek a 30hoz.
2019. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Én is mindigis egyedül voltam és közeledem a 30hoz.


Biztos jó ötlet feladni már ezt az egészet örökre?

2019. szept. 7. 15:51
 36/40 anonim ***** válasza:
Szerintem igen es a pszichiaterem szerint is. Nem kevés munkamba került mire megtanultam nemet mondani. Most élvezem a magabiztossagot, hogy egyedül sincs semmi baj, nem dől ossze a világ.
2019. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Őszintén mondd meg nekem : nem esne jól ha valaki esténként elringatna? Őszintén!
2019. szept. 7. 16:53
 38/40 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagy vagyok már, nem egy csecsemő.
2019. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Nem esne jól ha valaki szeretne, ölelne, csókolna?


Mert én erre vágyom. Összemorzsolni egy ilyen édes tündérlányt mint amilyen te vagy.

2019. szept. 7. 17:03
 40/40 anonim ***** válasza:
Soha nem szeretett engem senki es igazából en sem őket. És ez igy is lesz mindig, ezért jobb nekem egyedül. Nem kell nekem ez a rózsaszín felhő, inkább ket lábbal állok a földön, hogy mindig ott legyek magamnak es soha ne hagyjam még egyszer cserben önmagamat.
2019. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!