Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért árazta ki az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért árazta ki az átlagos (vagy kicsit gyengébb) kinézetű huszonéves srácokat a piac, miért nem jut nekik barátnő?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy végignézek a korosztályomon, ismerősökön, és véletlenül a bénábban kinéző férfiaknak nincs barátnője, vagy még nem is volt soha, ilyeneket is ismerek párat.


Durva de itt vagyok én 28 éves férfiként, amikor már a feleségemet kéne keresgetni, eközben még barátnőm se volt soha.


Pár futó kaland, több nem.


A lányok pedig dőzsölnek a férfiaknak, kolbászfesztivál veszi körbe őket és a legjobb pasikkal kezdenek csak.


Vagy esetleg a "jövővel" rendelkező pasikkal, ergo gazdagabbakkal.


Ti hogy élitek meg hogy kiszorultatok a piacról?


2019. szept. 7. 08:40
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

"sak csunyacskabb pasijaim voltak, akiknek vagy az első kapcsolata voltam, vagy max a második. Egyik sem tudta, hogy hogyan kellene bánni egy nővel. Náluk a kapcsolat kimerült annyiban, hogy attol kezdve volt rendszeres szex..."


Honnan tudták volna ha nem volt tapasztalatuk? Hogyan kell veled bánni amúgy?

2019. szept. 7. 11:57
 22/40 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk egy bizonyos szintű érzelmi intelligencia segítségével.


Egyszerűen, vegyenek emberszamba, ne csak egy darab rongy legyek, akibe labtol kezdve bármit bele lehet törölni.

2019. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Én emberszámba szoktalak titeket venni.


Ti viszont röhögtök a csúnya arcomon.

2019. szept. 7. 14:12
 24/40 anonim ***** válasza:
Igen, mind ezt mondjátok amig...
2019. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Meddig mondjuk? Meddig? Te pedig miért nevetsz a csúnya arcomon?
2019. szept. 7. 14:21
 26/40 anonim ***** válasza:
85%
Te beteg vagy, Kérdező
2019. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a tapasztalatom, hogy amint eselyt adok, akkor visszaelnek vele. Lassan elfogy a kedvesseg, figyelmesség, es magától értetődő lesz, hogy mindent megteszek a másik kedvéért. És én nem nevetek, szoval megjerlek, hogy ne vadolj olyannal, amit nem követtem el. Köszönöm.
2019. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Tele vagy rossz tapasztalattal. Megértelek! Én is tele vagyok rossz élményekkel.


Amúgy mennyire vagy te magad csúnya?

2019. szept. 7. 14:54
 29/40 anonim ***** válasza:
Kb annyira, hogy ha semmi esetre nincs jobb, akkor 10-ből 2 pasinak jo vagyok 1-2 alkalomra.
2019. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Mi benned a csúnya? Arcod? Én csúnyább lányoknak szoktak udvarolni, mert én se vagyok jó pasi.


Én pont egy ilyen lányt akarnék szeretni mint te.

2019. szept. 7. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!