Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik volt eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik volt eddig a legfurább hely ahol megpróbáltak veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mennyire ért váratlanul titeket?Lett később valami a dologból?
2019. szept. 7. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy wellness szállodában, a jakuzziban ültem, amíg a férjem meg a gyerek elmentek a szaunába. Természetesen nem lett semmi! :)
2019. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan rég volt, hogy két barátnőmmel moziba mentem, és a film előtti reklámok alatt kimentek mosdóba. Ezalatt én bent voltam, és egyszer csak leül mellém (az egyik barátnőm ülésére) egy teljesen idegen srác, majd ezt mondta: "Láttam, egyedül vagy, szóval gondoltam ideülök, és lesz társaságod a filmhez". Először csak pislogtam, mert annyira fura volt az egész, hogy hirtelen fel se fogtam. Aztán persze kapcsoltam, és megmondtam neki, hogy társasággal vagyok. Erre eléggé meglepetten nézett, majd meglepően sértetten visszament a helyére, de hallottam, hogy valami olyasmit motyog maga elé, hogy "k@@va anyját".


A többi kérdésre válaszolva, nagyon meglepett és semmi nem lett belőle.

2019. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban, az ápoló srác kikezdett velem, és már előre dörzsölte a markát, hogy ő fog átemelni arra az ágyra, amivel betolnak a műtőbe, és csak a zöld lepedő lesz rajtam. Rápacsált, mert lefújták a műtétem, másik napon került rá sor, akkor ő pont nem dolgozott. :)
2019. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Marketplace-n az eladó dolgaimra kaptam üzeneteket, hogy a termék nem érdekel, de ismerkedhetnénk....
2019. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Blaha aluljárón rohantam át éppen, amikor megállított egy vadidegen srác, hogy ugye ismerjük egymást, mert biztos én is ELTEs voltam. Nem lett belőle semmi (nem is voltam ELTEs btw).
2019. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvosi váró. Inkább felháborított a szövege, nem lett semmi. (ha másként ismerkedik akkor se lett volna)
2019. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Koliban rászóltam egy srácra, hogy ne hagyja szét a dolgait a mosókonyhában. Mikor befejeztem a mondandómat: "és most mit csinálunk? megnézünk egy filmet". ???

Nem lett semmi sem a dologból.

2019. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!