Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon régóta ismeremek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régóta ismeremek egy nőt, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerelmes volt belém, de én éretlenül viselkedtem, többször is elvesztettem a bizalmát, sokszor nem beszéltünk utánna, vagy csak időszakosan.

Valószínűleg nem álltam készen egy komoly kapcsolatra.

Aztán összejött mással, abból a klikkből, sok év hercehúrca után amit vele tettem. De tudom mindig én voltam az első számú ember.

Én sosem tudtam elfejelteni, és valószínűleg ő sem, mert sok idő után, keresett régebben.

Idő kellett mire rájöttem mit vesztettem, és hogy ő a mindenem, sokat gonodoltam rá. Ne azzal legyek együtt akivel le tudok élni egy életet, hanem aki nélkül nem. És ő pont az az ember.

Azóta eltelt sok-sok év és ismét elkezdtünk beszélgetni.

Már mind a ketten érettebb fejjel..

Ő még mindig az akkori párjával van.

Sokat beszélgetünk online, többször is flörtölgetünk egymással finoman,és több jövőt illető dolgot is szokott említeni. Látszik hogy komoly kapcsolatot szeretne, és komolyak a szándékai.

Valószínűleg a párja nem tud arról hogy mi beszélgetünk online mert abból nagy balhé lenne a múltból ítélve. Látszik az írásából hogy nehezen bízik meg bennem, de utalt rá hogy innentől akkor ismét tiszta lapot kapok, kisebb lépéseket is tett felém. Tettem rá utalást hogy elhívnám valahova, de hárított, ami érthető a bizonytalanságából,és abból is hogy párja van.

Jó úton haladok? Legyek türelmes? Mert mást nagyon úgy se tudok tenni, lemondani róla nem tudok.

Nem akarok naív lenni, de tényleg valami olyat érzek ami soha se volt senkivel se eddig még.

Nem mellesleg tett utalást arra is hogy a párjával vannak gondjai. Nyílván nem teregeti ki a piszkos szennyest, csak jelezte ezt is finoman. Lehet hogy már csak megszokásból vannak együtt?

Csak pár hónapja beszélünk, de kölcsönösen keressük egymást.

Úgy érzem ismét nagyon szerelmes vagyok belé, és olyan mély szeretet van mögötte hogy képes lennék leélni vele az életem.


2019. szept. 9. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

"Látszik hogy komoly kapcsolatot szeretne, és komolyak a szándékai."


Aham, komoly kapcsolata van meg komoly kapcsolatot szeretne veled is.


A másik, hogy vagy háromszor írod, hogy utalt arra. Felnőtt emberek nem utalgatásokkal beszélgetnek.

2019. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha neked olyan kell, aki egyik hapsiról ugrik a másikra, akkor jó úton vagy, hogy megkapd. De a hapsiját csak akkor fogja elengedni, ha te már biztos vagy.
2019. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha többször is elveszitetted a bizalmát,nem hiszem,hogy feladná a mostani kapcsolatát,hogy aztán újból pofára essen.Hagyd őt békén.
2019. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Szóval egy ideig leszrtad aztán meg rájöttél, hogy ő a mindened?


Ez így elsőre inkább afféle kapuzárási pániknak tűnik.

2019. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyereklelkűek vagytok.

Neked tetszik ez a nagy bizalom es erdeklődes ,ő meg az hiszi, hogyha hullámvölgyben van a kapcsolata , akkor jogos flörtölgetnie egy exszel.

2019. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Furcsa amit írtál, néha tényszerű, de kiderül a következő mondatból, hogy csak az érzéseid, gondolataid ezek. A párkapcsolata ha rossz, akkor már régen szakítania kellett volna, problémák mindenhol vannak. Lehet, hogy barátilag beszélget veled, és te csak túlgondolod. Egyszerűbb lenne, ha megmondanád neki, nem azt, hogy szereted, hanem hogy ha független lenne szívesen megpróbálnád vele, mert úgy érzed egy hullámhosszon vagytok! Mivel fogalmad sincs az érzéseiről ettől még nem menekülne futva, te meg megkapnád a választ amit keresel.
2019. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rákérdeznék a helyedben, tudna-e valaha veled kapcsolatot elképzelni. Szerintem biztos vannak még érzései irántad, különben nem írogatna.
2019. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!