Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Introvertált férfi-extrovertál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfi-extrovertált nő, ti milyen nehézségekkel szembesültök az együttélés során?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Az én tapasztalatom az, hogy a nő pasizni fog és totál hidegen fogja hagyni a dolog, mert a férfi a hibás, mert állandóan otthon ül.

Sőt, idővel rájön a nő, hogy neki ez a kapcsolat tökéletesen megfelelő és mikor már a párja kilépne a kapcsolatból, elkezd teperni, majd hirtelen esküvő, gyerek stb.

Persze a nő pasizik tovább, a férfi meg elfogadja a sorsát.

2019. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén szólva els em tudnám így képzelni magam. Halálra idegesítene, ha jelentősen másnak lennénk a társammal. Egyszer udvarolt nekem egy ilyen örökmozgó energiabomba srác, hát az agyam teljesen lefáradt tőle.

Nekem az a jó, ha hasonlítunk életvitelben és gondolkodásban, de ízlés és elfogadás dolga.

2019. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

szerintem a probléma,hogy az extro nem érti meg az intro ember lényegét. azt,hogy ő igenis szeret egyedül lenni. igényli,kell neki,feltölti.

én sajnos kaptam már meg,hogy "te jól elvagy egyedül, én meg nem." aztán szakítottak velem.

nyilván szükségünk van a párunkra,és foglalkozunk vele, de...félreérti.

2019. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Ugyanerre mondhatnánk a fordítottját is, hogy az introvertált nem érti meg az extrovertált igényét a társaságra és a pörgésre, hiszen egy introvertált aligha tudja, milyen ezekre a dolgokra vágyni.

Én azt gondolom, megfelelő érzelmi fejlettség esetén a két fél megérti egymást és egymás igényeit, ugyanakkor nem biztos, hogy ki tudják elégíteni azokat. Vagy ha igen, akkor lemondás árán. Fontosnak tartom, hogyha két ellentétes személyiségű ember együttélésre adja a fejét, ne legyen az, hogy csak az egyik igényei teljesüljenek. Mindkettő részéről kell az erőfeszítés az eredményes együttéléshez.

2019. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen 4,ez fordítva is igaz. meg lehet ezeket oldani egyébként, ha tényleg szereti egymást a két fél. engem volt olyan,aki nem tudott így elfogadni. :)
2019. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!