Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, vagy tartsam magamban?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtti abortuszom úgy néz ki, most kezd tudatosodni bennem, és nagyon sokat sírtam mostanában.


Jól esne, ha elmondhatnám neki, de nem merek róla beszélni. Elég kényes téma. Ő nagyon gyerek ellenes, és nem szeretem a lelki bajaimmal traktálni, mert ő neki ezek "kínai" dolgok. Mindenről tudok vele beszélgetni, de nem egy jó lelki tanácsadó, mindent logikával közelít meg, és félek a reakciójától, nem tudom, hogyan mondjam el neki?


Szóval nekem is elég nehéz erről beszélnem, de neki elmondani ezt sem könnyű, viszont talán segítene rajtam.



2019. szept. 12. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Tehát lelkiismeretfurdalásod van. Mond el neki. Megkönnyebbülsz.
2019. szept. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd
2019. szept. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam. Ő tudja az abortuszt, évekkel ezelőtt történt velünk. Azt nem tudja, hogy most bánkódom miatta. Mindig igyekeztem nem gondolni erre, és azt hittem rendben átvészeltem, de most jött elő bennem.
2019. szept. 12. 04:27
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ezekről a dolgokról beszélni kell.

Ha nem egy jó tanácsadó, akkor nem kell megfogadni amit mond, de érdemes lehet meghallgatni.

Viszont neked jót tenne ha elmondanád neki.

2019. szept. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Siman beszélni kell róla. Nem értem ez miért kérdés
2019. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Jó esetben egy párkapcsolatban lehet beszélni a lelki gondjainkról is. Mondd el neki, és ő majd megpróbál a maga módján segíteni. Még ha nem is fogja neked néhány mondattal megoldani a problémádat, te legalább beszélsz róla valakinek, és megkönnyebbülhetsz.
2019. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez azert van, , mert elkezdtél vágyni egy gyermekre, s ismered az állaspontját ezügyben, ez pedig lelki vívódást okoz.
2019. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mindenkepp mondd el

elmondhatod neki ugy is, hogy ugy vezeted be a temat, hogy most ne akarjon segiteni, nem kell a megoldast keresnie, azt szeretned ha csak csendben meghallgatna, majd atolelve vigasztalna


a ferfiak ugy vannak kodolva, hogy mindig segiteni akarnak amikor a no elgyengul


de tudnak ok csendben hallgatni is, csak szolni kell nekik elotte


en mar tobbx jatszottam ezt a parommal, tudom hogy mennyire a megoldason jar az agya, ha megosztok vele vmi problemamat, ezert ha olyan dologrol van szo, aminel nem kell segitseg, csak jolesene kiadni magambol a sztorit, akkor elore szolok neki, hogy most csak hallgato fulekre es egy vigasztalo olelesre vagyok, es ennek tudataban ugy ul le vegighallgatni a sztorit hogy nem gorcsol azon, hogy megoldja... mert nincs mit megoldani


sok sikert

2019. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as remekül fogta meg a probléma gyökerét. A pasik a megoldások emberei. Én ezt el is mondtam a feleségemnek, így ő is mindig előre szól, hogy most nem megoldást vár, csak kiadja magából, ami piszkálja a csőrét.

Szóval szólj előtte és mondd el neki. Sokat fog segíteni, ha kiadod magadból.

2019. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!